Nowości

:: Roswell: #213 - Disturbing Behavior

 12.6.2010 | alex


Michael i Maria jadą do Arizony, aby dowiedzieć się czegoś więcej o Laurie Dupree. DeLuca pyta się chłopaka o ich związek Michael odpowiada, że jest mu to obojętnie. Amy martwi się o swoją córkę i w końcu bierze telefon komórkowy Liz i czeka na telefon od Marii (wie, że dziewczyna na pewno zadzwoni do przyjaciółki). Amy chce rozmawiać z Michaelem. Mówi mu tylko, żeby nie próbował przespać się z jej córką, a on się zgadza.

Michael zaczyna nawiązywać więź z Laurie. Kiedy docierają do domu Dupree wujek Bobby i ciotka Meredith dziewczynki dają Guerinowi $50,000 za to, żeby sobie poszedł i nigdy nie wracał. Tymczasem Max prosi Liz o pomoc w znajdowaniu całego obszaru niebieskich kryształów.

Isabel komunikuje się z Lerekiem przez ciało Brody´iego. Obcy mówi, że kryształy nazywają się Gendarium i są one niebezpieczne dla ekosystemu na Ziemi. Każe im też natychmiast opuścić planetę.

Grupa odkrywa także, że Grant jest kontrolowany przez kryształy...


Opis z działu Odcinki.

Muzyka z odcinka:

Lifehouse – "Quasimodo"
Nine Days - "Sometimes"


Jak wam się podobał odcinek?Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hey, Marta – did my other post get marked as spam? It only has a link to another non-PC song – Tim Minchin on &#j0d2;Pre8u2ice.” I don’t know if anyone can see it.
~fPZJR36S9aK

Dobrze tak sie usmiac z rana, w drdzoe do pracy :)Ta drabina pogardy mnie rozbawila do lez. Ale i tak mojego smiechu nikt nie slyszal tak mnie naszla refleksja, ze to bez sensu kraj jest (przynajmniej Randstad) pokryty tak gesta siecia autostrad, ze nie ma juz miejsca na nature, a wszystko po to, by setki tysiecy ogromnych aut moglo wozic glownie powietrze glupie to .Ale wracajac moglbys jeszcze przyklady jakies podsunac, chetnie bym poczytal fan fiction erotyczny z autorem w roli glownej niezle to musi byc :DAha wg mnie to nie jest do konca tak, ze odcinki autobiograficzne wychodza dobrze, a o komiksach juz nie to raczej jedne odcinki sa lepsze, inne gorsze (dla mnie przynajmniej). Sa dobre odcinki o komiksach i gorsze autobiograficzne (ja na przyklad nie moglem strawic tego o krwiodastwie :) ). Zreszta dobrze, ze opinie rozne, przynajmniej jest ciekawie.
~hqEMar82O3

Mighty useful. Make no mistake, I appercitae it.
~KKSySraLhfCEL

Licząc od dzisiaj miesiąc wstecz: liczba odwiedzin 3899 (unikalni 1849), liczba odsłon strony 13 246. Dane z Google Analytics.
ALEX_WHITMAN

Alex, a jak oglądalność naszej stronki ostatnio? :)
Beauty_Has_Come

ee tam:P ;)
katemusic

No ja z rozpędu obejrzałem nastepny odcinek. Seria Gandarium jest dla mnie bardzo fajna :) Ale to już mówiłem nie raz :P
ALEX_WHITMAN

Grupa odkrywa także, że Grant jest kontrolowany przez kryształy... - moim zdaniem to już było widać w pierwszym odcinku dotyczącym tego tematu, w wizjach Isabel po porwaniu Laurie ;)

Michael wzbogacony o 50 000 $ i Maria "a o jakim konkretnie spadku mówimy?" :D

Lubię te "serię w serii" :)
Beauty_Has_Come

odcinek bardzo fajny
~bastek475