Nowości

:: Trzy wcielenia Maxa Evansa

 28.5.2010 | alex
W końcu znalazłem czas, aby poruszyć temat o którym myślałem podczas emisji odcinków poświęconym duplikatom. W serialu mieliśmy możliwość (do tej pory) obejrzenia 3 wcieleń Maxa : Maxa z przyszłości, klona Max - Zana i zwykłego Maxa. Odcinka Summer of '47 nie wliczałem.
Zwykły Max - sami wiemy jaki jest - cichy, spokojny, przeważnie opanowany, grzeczny, nieszczęśliwy z powodu swojego przeznaczenia.
Max/Zan - ze względów fabularno-losowych nie mieliśmy okazji bliżej poznać Zana. Początkowe sceny odcinka Meet the Dupes! pozwoliły tylko ocenić wygląd bohatera oraz jego stosunek do międzygalaktycznego spotkania. Zan jak wiadomo nie był zainteresowany Antarem, ani całym zamieszaniem związanym z jego przeznaczeniem.
Max z przyszłości - jedna z najważniejszych postaci, która wpłynęła na całą akcję II sezonu. Odcinek The End of the World na zawsze zmienił bieg historii oraz losy wszystkich bohaterów... Ratując przyszłość i losy Ziemi Max musiał zrobić wszystko, aby zrezygnować z miłości do Liz.

Który z bohaterów najbardziej wam się spodobał wizualnie oraz mentalnie. Czy alternatywne wersje Maxa spodobały wam się? Jeśli tak to co o tym zadecydowało? Jeśli nie to czemu?
Zapraszam do komentowania

A to coś dla fanek Jasona Behra:P.S. Zdjęcie można powiększyć, a klikając na Jason Behr zobaczyć inną fotkę.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hi Max,我把3.1放上去之後卻出現下面的錯誤:Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes eeauhstxd (tried to allocate 122880 bytes) in /home1/cowperwa/public_html/shoes7/blog/wp-admin/includes/schema.php on line 735請問有辦法解決嗎
~xEsUOkkPJj

A PRZECIEŻ SĄ TEŻ 3 WERSJE Michaela ten z Jesteśmy Rodziną ten dziadek. z dublinów i normalny !!!! zrubcie też o nim???
~

A PRZECIEŻ SĄ TEŻ 3 WERSJE Michaela ten z Jesteśmy Rodziną ten dziadek. z dublinów i normalny !!!! zrubcie też o nim???
~

A PRZECIEŻ SĄ TEŻ 3 WERSJE Michaela ten z Jesteśmy Rodziną ten dziadek. z dublinów i normalny !!!! zrubcie też o nim???
~

A PRZECIEŻ SĄ TEŻ 3 WERSJE Michaela ten z Jesteśmy Rodziną ten dziadek. z dublinów i normalny !!!! zrubcie też o nim
~

oj widać z mojej poprzedniczki ulatuje jad :D

jak dla mnie to Future Max, bo zawsze miałam słabość do starszych facetów.
Zachował swój urok z młodości, ale nabrał zdyscyplinowania i pewności siebie z wiekiem, dlatego góruje nad Present Maxem. Za to o Zanie się nie wypowiadam, myślę, że po za fryzurą i ubiorem zbyt wiele od Present Maxa się nie różnił.
Czips

No i ten styl był fajny. Zresztą jego zachowanie wskazywało że najbardziej bym go lubiła. Max wiemy jaki był i jeszcze to jego niezdecydowanie do Liz i bieganie do Tess (droga awaryjna) to przemilczę ale to że nieraz traktował wszystkich jak zero a siebie za wielce króla to już nie przetrawię.

Future Max to jeszcze większy imbecyl od Max. :|

Także pozostaje jedynie Zan. Daje mu kredyt zaufania bo tylko on pozostał. lol
aśkaeddie

Ale dlaczego Zan - o Zanie nie wiemy nic, prócz tego że spacerował z resztą grupy po Nowym Jorku w stylu punk ;)
Beauty_Has_Come

Zdecydowanie Zan.

Max z przyszłości tak naprawdę nic nie chciał załatwić skoro wszystko tak spaprał prosząc o pomoc Liz. Powinien udać się do kogoś innego. No chyba że był totalnym idiotą i nie zdawał sobie sprawy że gadka z Liz nie nie pomoże. :|

Max to Max. Czyli jak chciał to sie rządził a tak naprawdę stał w miejscu. Był niezdecydowany w tej swojej miłości do Liz, zamiast wziąć sprawy w swoje ręce to chwiał się jak chorągiewka na wietrze. :|
aśkaeddie

Future Max miał w sobie urok młodego Maxa podrasowany latami doświadczenia i był bardziej otwarty na otoczenie :)
Beauty_Has_Come

Żaden.
kwiat_w

Future Max - tekst o siwych włosach i reakcja Liz mnie rozwaliły :)
ALEX_WHITMAN

Wizualnie i mentalnie - Future Max ^-^
Beauty_Has_Come