Nowości

:: Roswell: #210 - A Roswell Christmas Carol (The Miracle)

 15.5.2010 | alex
Po klonach Królewskiej Czwórki nadszedł mały przerywnik w postaci Świąt Bożego Narodzenia...Podczas szukania odpowiedniej choinki na święta Max i Michael są świadkami wypadku samochodowego - ojciec ratując córkę przed samochodem sam ginie. Max przez chwilę zastanawia się, czy nie uzdrowić mężczyzny, jednak potem stwierdza, że byłoby to zbyt niebezpieczne. Później chłopak widzi ducha tego człowieka, mówiącego, że musi on odnowić równowagę, która została zachwiana przez jego śmierć. Więc, kiedy dowiaduje się, że córka Brodi´iego - Sydney jest chora na raka postanawia uleczyć dziewczynkę. W szpitalu, do którego pojechał z Michaelem, oprócz Sydney Max ulecza także cały oddział chorych dzieci.

Tymczasem Isabel zwana Świąteczną "Faszystką" organizuje różne świąteczne akcje charytatywne itp.

Michel zastanawia się co kupić na Święta Marii. Kiedy Isabel radzi mu, żeby kupił coś przydatnego, chłopak kupuje zderzak do Jetty (samochód Marii). Mimo, że dziewczynie podoba się on wciąż domaga się swojego prezentu. Michael w końcu znajduje w swoim domu paczkę podpisaną - "Od świątecznego "Faszysty" - na wszelki wypadek". Okazuje się, że Isabel kupiła perłowe kolczyki, które Marii się bardzo podobały. W końcu jednak dziewczyna stwierdziła, że jej największym prezentem jest on - Michael.

Tymczasem Max przychodzi na Pasterkę i siada z Liz. Kiedy ta pyta się go czemu przyszedł - przecież nie wierzy w Boga chłopak odpowiada wierzę w ciebie...Opis z działu Odcinki.

Muzyka z odcinka:
Fountains Of Wayne - "I Want An Alien For Christmas"
The Wallflowers - "Babybird"
Eels - "Everything's Gonna Be Cool This Christmas"
Angie Aparo - "Silent Night"Jak wam się podobał odcinek?

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Incredibil ce constructii ilatne erau in NY la 1902, de exemplu. Inevitabil compar cu ce era atunci in Bucuresti. Era urbea pe care o regasim in scrierile lui Caragiale!Ontopic again: panoramele astea mi-au amintit de ultimele cadre din Gangs of NY , poate le stii, este vorba de o panorama a NY care se schimba, se indeseste si se inalta, pana ajunge la aspectul din zilele noastre. Foarte interesanta postare!
~6D5P7T7tBJ

I do the same thing, Emma. I hate those moods, but sometimes you just have to find music that helps you savor the mmoent that helps you hit the lowest low you can for a little while. Fortunately I don't go there often, but when I do, every depressing song on my playlists is blasting for an hour or so. Kind of feels good, then I switch to upbeat stuff and leave the bad mood in the dust. Nice to know I'm not alone in that.
~YQzJ5sLEzksC

doklanie uwielbiam ten odcinek oglondac :;p
~=WaLkEr=

justynka właśnie go obejrzałam.. jestem w ciężkim szoku.. zdecydowanie NAJLEPSZE zakończenie ze wszystkich sezonów!!
~ika_hobbit

Oglądaliście finał Greysów?
MASAKRA!
Najlepszy odcinek jaki widziałam!
justynka__

kiedy {o} wprowadzi domyslna nowa strone roswell?
~

No to fakt.
ALEX_WHITMAN

"Christmas Nazi" daje czadu :)
katemusic

jeden z moich ulubionych
ela12

Ten odcinek zawsze wywoluje we mnie wiele emocji,ale samych pozytywnych i daje do myslenia.A Izi jest wprost przekomiczna w tym odcinku,wg.mnie mimo iz jest to odcinek swiateczny jest w nim duza dawka smiechu ;)
kinia55