Nowości

:: Szorty #46 - Lost, GA

 8.5.2010 | Olka
Zagubieni - po tym, jak częściowy scenariusz ostatniego odcinka, w sposób kontrolowany lub nie, wyciekł do sieci stacja ABC ogłosiła 3 dni później, że finał zostanie wydłużony o 30 minut.

Ponadto, jeśli oglądacie serial na bieżąco i czekacie na promo kolejnych odcinków, możecie o nich zapomnieć. Jeden ze scenarzystów Carlton Cuse stwierdził Uważamy, że większość ludzi nie chce widzieć scen z przyszłych odcinków. To zmniejsza radość z nowego odcinka, tajemnice serialu po was spływają.

Zastanawia mnie w takim razie, skoro taka jest jego opnia, jak wytłumaczy wszystkie sneak peaki pokazywane w telewizji przez 6 sezonów?!

Chirurdzy - Ellen Pompeo powiedziała w jednym z wywiadów, że ''prawdopodobnie'' nie przedłuży kontraktu z producentami serialu. Warto zaznaczyć, że umowa ta kończy się po ósmym sezonie, a teraz w ABC można oglądać szóstą serię. Aktorka w wywiadzie udzielonym Extra mówi: Nie twierdzę, że w tym momencie chcę robić coś innego. Jednak po ósmej serii prawdopodobnie go nie przedłużę. Myślę, że świat naoglądał się już wystarczająco dużo Meredith Grey.

Dodajmy również, że twórcy serialu rozważali możliwość stopniowej wymiany wszystkich lub większości ważnych bohaterów - w szpitalu Seattle Grace co jakiś czas pojawia się nowy ważny pracownik. Odejście T.R. Knighta i Katherine Heigl zasmuciło wielu widzów, ale okazało się, że serial przetrwał bez nich.

źródła: Zagubieni.pl, Popcorner.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Colin Hanks ożenił się :D
http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,7863007,Tom_Hanks_ozenil_syna.html
Elizabeth

ten wyciek do internetu to chyba byl celowy zabieg ;)
~kinia55