Nowości

:: Szorty #45

 6.5.2010 | Olka
Colin Hanks - obiecałam wczoraj newsa o nowym serialu z udziałem Colina. Nie będę się jednak rozpisywać, bo jak się okazało o serialu już wspominaliśmy, a jedyną zmianą, jaka od tamtej pory dała się zaobserwować, jest tytuł. Case 58 odchodzi w zapomnienie na rzecz The Good Guys. Po fabularne i inne szczegóły na temat serialu odsyłam do archiwum 13.1.2010.

Shiri Appleby - pierwszy odcinek Life Unexpected (archiwum: 11.2.2010, 26.1.2010, 22.2.2009) będzie można zobaczyć w AXN w sobotę 5 czerwca o 20:10. Wtedy widzowie stacji poznają Cate, prowadzącą poranny program radiowy, właściciela baru Baze'a i ich niespełna szesnastoletnią córkę Lux oraz innych bohaterów serialu. To już druga polska premiera tego tytułu - można go oglądać od kwietnia na platformie n.

Katherine Heigl - rozkręca się kampania promująca niedawano wspominanych Killerów. Na oficjalnej stronie filmu można obejrzeć akcesoria, jakimi para głównych bohaterów posługuje się podczas filmu a także kolejny spot promocyjny.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Mam nadzieję że serial z Colinem będzie dobry albo bardzo dobre albo... jeszcze lepiej. lol

I czekam na info czy będzie drugi sezon LU...
aśkaeddie

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,7833159,Czy_twoj_serial_jest_bezpieczny__Najnowsza_lista_.html
Tutaj wyczytałam, że LU może być zagrożone kasacją :|
Beauty_Has_Come

Oj, szkoda bybyło tego sarialu. Bardzo lubię go oglądać. W drugiej połowie maja ma być przedstawiona jesienna ramówka stacji, także informacja o ewentualnej kontynuacji Life Unexpected na pewno pojawi się na stronie.
Olka

Gdzieś wyczytałam, że LU stoi pod znakiem zapytania z drugą serią.
Beauty_Has_Come