Nowości

:: Colin Hanks w szkole średniej

 5.5.2010 | Olka
Pamiętam te czasy, kiedy rozpisywałam się nad, coraz to ambitniejszymi tytułami w filmografii Colina Hanksa. Zwracałam uwagę, że aktor starannie dobiera role, które choć czasem nie koniecznie bardzo ambitne, to jednak trzymające poziom i pozwalające mu na dalszy rozwój, dzięki zarobionym na kasowym kinie pieniądzom.

Tymczasem z przykrością muszę stwierdzić, że ostatnimi czasy Colin zdecydowanie jest mniej wybredny. Aktor ma no koncie takie "kwiatki", jak Centralne biuro uwodzenia, czy Króliczek, do których dorzucił właśnie High School.

Henry Burke (Matt Bush) jest najlepszym uczniem w swoim liceum. Lata ciężkiej pracy zaowocowały stypendium na jedną z najlepszych uczelni, MIT, oraz możliwością wygłoszenia przemówienia na zakończenie liceum. Będąc na ostatniej prostej do zakończenia szkoły, Henry postanawia rozluźnić się trochę i pierwszy raz w życiu próbuje marihuany. Chwila luzu może się jednak okazać dla niego bardzo kosztowna, gdy dowiaduje się, że dyrektor liceum (Michael Chiklis) zarządza ogólnoszkolne badanie na obecność narkotyków wśród uczniów. Aby uniknąć konsekwencji wydalenia ze szkoły oraz utraty uzyskanego stypendium Henry postanawia, że najlepszym wyściem z sytuacji jest poddanie pozostałych uczniów działaniu narkotyku (źródło: filmweb.pl).

Przyznacie chyba, że fabuła trąci myszką...

Zainteresowanych trailerem, odsyłam na oficjalną stronę filmu, gdzie znajdziecie również zdjęcia i plakaty go promujące. Zarówno na zdjęciach, jak i w zwiastunie można doszukać się Colina.

Film swoją światową premierę będzie miał na festiwalu w Sundance 24 czerwca. Bilety o dziwo są już wyprzedane. Może dlatego, że w filmie pojawia się inne znane nazwisko - Adrien Brody.

High School wyreżyserował John Stalberg, który napisał również scenariusz wespół z Stephenem Susco... Ten drugi może być wam już znany, jako autor The Grudge - Klątwa z Jasonem Behrem i Sarą Michelle Gellar.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

yesďťż its true.. i even have the book by leslie Keane, its very strnog evidence, i mean if you cant trust a pilot with his visuals, who in this world can you trust?? We trust pilots with our lives.. and they would, I imagine, have absolutely no reason whatsoever to come forward with tales about UFOs. It is strnog evidence in my opinion, definitely.
~1asYZSH1

A wonderful job. Super hlpfeul information.
~xdyweJxTAetehtwqL

Me and this article, stiitng in a tree, L-E-A-R-N-I-N-G!
~FIveKPxKRL

CBU oglądałam i rzeczywiście poziom niski, co prawda trochę sie pośmiałam ale z pewnością ten film i jemu podobne nie pomogą Colinowi w karierze... :|

A szkoda, bo ma talent tylko coś widać schodzi z obranej ścieżki... :(
aśkaeddie

Ach, faktycznie... :)
Olka

moje pytanie tyczylo sie Alexa bon on napisal ze nie moze sie wybic ponad przecietnosc.
~kinia55

Nie ma nic złego i nic takiego nie napisałam. Zasugerowałam jedynie, że Colin dobiera słabe role, nie przeciętne, a to przecież ogromna różnica.
Olka

a co jest zlego w byciu przecietnym?
~kinia55

Nowy serial? :D Miodzio :]
Beauty_Has_Come

A widzisz, dobrze, że wspominasz, bo akurat w czerwcu premiera nowego serialu z Colinem. Zmajstuję o tym newsa jutro :)
Olka

Nie ma to jak czasy Alexa :) A tak serio, to nie wiem czemu nie może się wybić ponad przeciętność... Może dobrze, jakby wrócił do serialu...
ALEX_WHITMAN