Nowości

:: Lost news

 3.5.2010 | Olka
Chciałam dziś napisać o ożenku Yunjin Kim (sun), która dzień po tym, jak padł ostatni klaps na planie Lost powiedziała "tak" byłemu menadżerowi Jeon Hyeok Parkowi.

Nie da się jednak przejść obojętnie obok informacji, od której aż huczy w internecie, jakoby zakończenie 6 sezonu Zagubionych a zarazem całego serialu, który bądź co bądź zmienił oblicze telewizyjnych produkcji, wyciekło w formie "call sheet", czyli planu dnia zdjęciowego.

Jeszcze wczoraj była to tylko niepotwierdzona plotka. Na stronie DarkUFO, jak dotąd najbardziej solidnym donosicielu informacji o serialu, pojawiły się również strony ze scenariusza finalnego odcinka. Moderatorzy strony, która zawsze bardzo dokładnie weryfikuje informacje, jakie zamieszcza na swoich łamach, sprawdzili wiarygodność scenariusza u kilku niezależnych źródeł. Wszystkie potwierdziły, że są to autentyczne sceny z ostatniego odcinka.

Ponieważ redakcja roswell.pl nie lubi spoilerować, nie podam wam namiarów na 6 stron scenariusza dostępnych w sieci. Jeśli macie ochotę bez problemu znajdziecie je korzystając z Google. My jak zawsze radzimy by nie psuć sobie zabawy.

I tak sobie gdybyam, czy ten ostatni klaps, o którym wspominałam na początku, w świetle wycieku, nie stanie się przedostatnim, a twórcy serialu postanowią zmienić nieco zakończenie, żeby jednak nas zaskoczyć.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Uwielbiam Ginsberga w "Mad Men" i chce go więcej, jego dialogi powaalją na kolana. Jest tak uroczo nieprzystosowany do życia, mam nadzieje, że jego postać będzie mocno rozwinięta. Chciałbym zobaczyć jego życie prywatne, interesujący chłopak, a marzeniem byłoby zobaczyć "marsjanina" po kilku szklaneczkach whiskey na jakiejś imprezie.-Did he fire you?That son of a bitch!-Mistrzostwo!
~QxQQ09hVvTd

To fakt, a co do całej sytuacji - "przeciek kontrolowany"
ALEX_WHITMAN

Lost nareszcie się skończy :D I dobrze, bo gdzieś tak od 3 sezonu oglądam jedynie z przyzwyczajenia. Tak już zagmatwali, że sami też się chyba w tym gubią...
Beauty_Has_Come