Nowości

:: O Katherine raz jeszcze

 1.5.2010 | Olka
Znalazłam jeszcze kilka dodatkowych informacji na temat najnowszysch produkcji z udziałem Katie.

Pod koniec tego roku swoją swiatową premierę będzie miała komedia romantyczna, w której Katie zagra przyjaciółkę pary, która ginie tragicznie w wypadku samochodowym - Life As We Know It.. Boheterka w którą wciela się Heigl będzie musiała, zgodnie z zapisem w testamencie, objąć opiekę nad osieroconą córką jej przyjaciół. W wychowywaniu dziecka pomoże jej Eric, także przyjaciel zmarłej pary.

Nadal nie wiadomo, kiedy film trafi do polskich kin. Za reżyserię odpowiada Greg Berlanti, a scenariusz napisali Ian Deitchman oraz Kristin Rusk Robinson.

Katie, która wraz zmężem zaadoptowała sierotę chętnie wypowiada się w temacie oraz, jak widać wciela się w role bliskie jej poglądom.

Niedawno Katie wypowiadałą się na temat serialu Life Unexpected, w którym gra Shiri Appleby: To wspaniały serial. Shiri Appleby, z którą grałam w Roswell kilka lat temu jest fantastyczna. Uwielbiam fabułę. Serial opowiada o rodzicach, którzy po 16 latach spotykają córkę, którą oddali do adopcji. Ciekawa perspektywa. Kiedy oglądam serial zastanawiam się, co musieli czuć rodzice mojej Naleigh, kiedy zdecydowali, że najlepiej będzie, jeśli oddadzą ją do adopcji. Musieli to bardzo przeżywać. Oglądam serial co tydzień i staram się spoglądać na życie z perspektywy biologicznej matki.

A na koniec kilka słów o najnowszym filmie, w którym zagra Heigl. Lionsgate właśnie nabył prawa do dystrybucji One For The Money, którego scenariusz oparty jest na serii książek, o tym samym tytule, autorstwa Janet Evanovich.

W filmie Katie wcieli się w postać Stephanie Plum, pośrednika w sprzedaży bielizny, która nie mogąc związać końca z końcem staje się łowcą głów ścigającą przestępsów.

Oryginalny scenariusz autorstwa Karen McCullah Lutz i Kirsten Smith będzie przerobiony przez Liz Brixius i Andrea Giannetti. Reżyser wciąż pozostaje nieznany. Damy znać, jak tylko pojawi się więcej informacji.Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Life Unexpected - potwierdzam :)
ALEX_WHITMAN