Nowości

:: The Skins

 9.4.2010 | alex
Koniec poświątecznego obijania się. Przepraszam za niezapowiedzianą przerwę w emisji odcinków, ale w święta spędziłem śpiąc po kilka godzin i będąc po 12-18 godzin na nogach. Teraz dopadło mnie jeszcze poważniejsze przeziębienie, więc też nie miałem siły nic zrobić.
No, ale żeby przerwać tą złą passę, postanowiłem wrzucić temat czysto do komentowania.

Skórowie

Można powiedzieć, że ten wątek się zakończył. Skórowie dali trochę popalić Królewskiej Czwórce. Jak wpłynie to na relację pomiędzy Maxem i Isabel okaże się już w najbliższych odcinkach. Skórowie wpłynęli też na związek Maxa i Liz i to raczej negatywnie, a już nie wspomnę o trójkącie Maria-Michael-Courtney.

Co sądzicie o tej tematyce w Roswell? Dobrze, że się skończyła, czy raczej źle? Czy dobrze zakończyli wątek, czy jednak można by go było pociągnąć jeszcze przez jakiś czas? Czy polubiliście kogoś ze Skórów? No i czy kongresmen Whitaker zabiła Pierca/Nasedo z zazdrości, czy raczej odkryła kim jest? A może Nasedo chciał uratować Królewską Czwórkę?

UWAGA - można spoilerować

Kolejny odcinek pojawi się wyjątkowo w niedzielę wieczorem.

Zapraszam do udzielania się w komentarzach

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

just love the Roswell case, and a great documentary, thnaks for the up. The only issue I have is, there definitely was Flying Saucer fever atďťż that time, with rewards being issued to anyone who could provide any evidence, so folks would naturally be on the lookout for anything unusual. Thats my only issue, it coincides so closely with the supposed crash, but on the other hand the evidence, to me, is strong in favour of an actual crash/recovery operation.
~P3QJv9eTD

JUST GOT done seeing your ulpaod Mike Hawkins,ďťż i believed in alien Races, even before i watched this video, and ive seen this video before, and now just watched it again, but 1 question what is the Name of this family in the video? whats their surname?
~SGJid8rl

Ej jak otworzyć odcinki które są dodane wczśniejn a przegapiłam jeden np. Ask Not:((((
Kama7

racja. forma pamiętnika była bardzo dobra. te wpisy.. ahh emocje z nich wyłaziły. cudowne! szkoda, że z tego zrezygnowali.
~roswellfan

Mi się nie podoba to w drugiej serii że nie jest ona formą pamiętnika Liz tak jak w pierwszej, to było fajne. A wam???
~bell

Ja też uważam, że wątek Skórów powinien zostac pociągnięty dalej. Założyłam nawet temat na forum, tutaj: http://forum.roswell.pl/viewtopic.php?f=3&t=2216

dla zainteresowanych wątkiem Skórów i chcących podyskutować :]
Beauty_Has_Come

Watek ze skorami tez mi sie bardzo podobal i zgadzam sie, ze powinien byc przedluzony, moze jeszcze ze dwa odcinki.

Co do Whitaker to mysle, ze dlatego ze odkryla kim jest. No i to raczej oczywiste ze Nasedo chcial ich uratowac, w koncu mial w tym swoj interes... ;)

A tak poza tym to zawsze zalowalam, ze nie rozwinieto watku Michael i Courtney bo bardzo ja polubilam i pasowalaby do niego. ;)
~Agatka

Wątek ten mógł zostać przedłużony. Moim zdaniem powinno być więcej takich akcji typu walka, oczywiście wątek miłosny też musi BYĆ ;d ale w końcu Max, Michael, Isabel i Tess to kosmici, którzy pragną odnaleźć dom, wrócić tam, więc uważam, iż dużo więcej właśnie jakichś takich scen mogłoby być. W sumie to mogliby zrobić więcej serii serialu, pokazać jakąś walkę z Kavarem, itd. Serial świetny, szkoda, że poprzestali tylko na trzech, krótkich seriach. Pozdrawiam fanów! ; )
~roswellfan

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia;)
~Edyta410

Skórowie - bardzo ciekawy wątek nie powiem. w sumie mogli jeszcze przedłużyć ich czas w Roswell, bo dużo akcji do serialu wprowadzili. Nie przepadałam za nimi, jak chyba wszyscy, ale byli ciekawymi istotami... chyba Courtney jeszcze była do strawienia w końcu nie wydała naszych przyjaciół.
ela12