Nowości

:: Katie Heigl aktorką roku na 2010 ShoWest Convention

 20.3.2010 | Olka
Wczoraj odbyła się tegoroczna gala nagród 2010 ShoWest Convention. Jest to największy spośród filmowych konwentów organizowany przez National Association of Theatre Owners w Las Vegas.

Galę uświetniło wile znanych nazwisk, a wspominamy o niej dlatego, że nagrodę dla najlepszej aktorki w tym roku odebrała Katherine Heigl.

I byłaby to kolejna z wielu imprez pełana blichtru i uśmiechniętych celebrytów wdzięczących się do kamer i aparatów, która przeszłaby bez większego echa, gdyby nie drobny incydent z udziałem Kasi, o którym nie omieszkały wspomnieć wszystkie plotkarskie i nie tylko witryny internetowe. A skoro wszyscy to wszyscy ;)

Otóż naszej Kasi... obsunęło się/zerwało/pękło/rozwiązało - w zależności od wersji danej notki w sieci, ramiączko sukienki. I to by było na tyle. Zdjęcia dostępne np. na Popcornerze.pl.

P.S. Chciałabym także skorzystać z okazji i poinformować was, że nasza baza na beta.roswell.pl ciągle się powiększa. W pierwszej kolejności uzupełniliśmy informacje związane z Roswell. Udało się także wczytać do bazy wszystkie odcinki Zagubionych, jakie dotąd wyemitowano, a także informacje o aktorach i części bohaterów. Pędzimy jak burza, specjalnie dla was :)

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

That's an inventive answer to an ineiserttng question
~1RYTHT660Y

Hi Bruce, The kids and I are back from NYC. The trip was bittersweet. Carter's best fenird Justin had been clean from cancer for a few months, however they discovered some evidence of the disease in his body during the many test he endured this week. The doctors are trying to figure out the best course of action at this point. Please pray for him and his family. I am thankful that we could share the time with them.On a lighter note, I'm glad to finally able to get to read about your wonderful adventure. Sounds like you're meeting lots of nice people and sharing all the awesome things God has done in your life. We are praying for you!Blessings,Kristen
~NEqVRtEGByVgHhBGx

'[
~

Gratulacje dla Kath :) Nie dziwię się że wszystkie plotkarskie serwisy itd. o tym incydencie piszą... o nim muszą ogłosić wszem i wobec że takie coś miała miejsce lol ;]

I dla Was że pędzicie jak burza lol ;-)
aśkaeddie

No no, ależ postępy :) Właśnie oglądam :)
Beauty_Has_Come