Nowości

:: Roswell: #205 - The End of the World

 13.3.2010 | alex
Jeden z najlepszych odcinków serialu... Zapraszamy do oglądania.

Późnym wieczorem Liz ma gościa - Max... z przyszłości.
Mówi on Parker, że nie mogą być razem, ponieważ, jeśli będą, Tess będzie się czuła odtrącona i opuści Roswell. Nie mo&#na jednak na to pozwolić, ponieważ bez Tess moc Maxa, Isabel i Michaela jest niekompletna. Nie uda im wtedy pokonać "Skinów" i doprowadzi to do końca świata...

Mimo, iż Liz nie chce niszczyć swojego związku z Maxem, rozumie, że musi coś zrobić. Kiedy nic nie skutkuje Liz postanawia udać przed Maxem, że przespała się z Kyle´em. Udaje się. Max ma złamane serce, a osobą która go pociesza jest... Tess.

Tymczasem "Max z przyszłości" mówi Liz, że on i dziewczyna pobrali się w Kaplicy Elvisa Las Vegas mając 19 lat. Parker prosi przybysza o swój taniec weselny. Podczas tańca Max znika...

W międzyczasie Michael odkrywa, że Courtney to... "Skin".


Opis z działu Odcinki.

Muzyka z odcinka:

The Pierces – "Save Me"
Olivia Tremor Control – "Love Athena"
Holly Palmer - "Switched"
Sheryl Crow – "I Shall Believe"


Jak wam się podobał odcinek?

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | Następne

I don't think I could do it for a year, but I'd love the document a tapycil week in our life! Thanks for the chance...Looks like another great template!Send me a message Dolores so I can get you your free templates!Rebecca-I took a peek at your blog...thank you sooo much for sharing. Really great job you did documenting your day. I loved seeing and reading about it.And I love seeing what you all have done so please don't hesitate to leave a link to your blog or pages.I promise another giveaway next week....and it's going to be double fun! If you know what I mean!?!
~fX8X65Se

Until I found this I thought I'd have to spend the day indise.
~WIGrpEPdBJlJsPwHPik

My date to the senior prom was Mark. Mark's fethar was a doctor and they lived in a gorgeous oceanfront house. Where am I going with this? Demi Moore and Bruce Willis lived at their house for 3 months one summer while she was filming a movie here. One night that Mark was having a party, I came out of the bathroom screaming, 'I just sat on the same toilet that Bruce did'. I was a wee bit tipsy at the time, so don't hold it against me. I never really cared for Demi...I was always jealous that she was with Bruce. Anyways, that's my connection to her. LOLAnd I think that second picture has definitely been altered.
~8o4gZGA8zJs5

hej kochani dawno mnie nie było :):) i jakie zmiany dla mnie 100% naj lepsza stronka jakaj jest i te filmy KOCHAM ROSWELL i mam takie mazenie jechać tam ..!! :(
~=WaLkEr=

fajne filmiki
~

Nowy odcinek pewnie jutro, jak w każdą sobotę zresztą ; )
Neff

Kiedy następny odcinek? ;>
mwolf

Koniec świata... Rozpada się związek Michaela z Marią i oczywiście Liz I Maxa...
Uwielbiam ten odcinek, mimo smutnej atmosfery ...
Beauty_Has_Come

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,7674405,Zle_rzeczy_wydarza_sie_na_Wisteria_Lane___.html kolejny akcent Roswell w DH :)
justynka__

Hah, świetny ten test;D
~Isabel

ja osobiscie wole odcinek ''How The Other Half Lives'' ale jeszcze potrwa za nim go zobaczymy :)(:
Kinga508101

Mwolf, skończyłam już rozwiązywać te quizy. Po prostu po pewnym czasie (dość długim ^ ^) wyskoczyło takie okienko, w którym pisało, ile zdobyłam punktów, a później pytania zaczynały się od początku ; )
Neff

Śliczny ten odcinek;) Jak tańczyli razem;D
~Isabel

Do Neff- Ja mam wrażenie, że się nie kończą i nie wiem czy można przegrać bo nie zdążyłam wszystkich rozwiązać ;p
mwolf

to było takie piękne a zarazem smutne
~Liz

Rozwiązuję właśnie te quizy dotyczące Roswell - całkiem fajne. ^ ^ Tylko mam pytanie, Mwolf, czy one się w ogóle kończą? x D Albo czy można "przegrać" czy coś?
Neff

Ja średnio zawsze przepadałam za tym odcinkiem- głównie ze względu na to, że dla mnie to jeden z najsmutniejszych odcinków serialu. Ale jest bardzo ciekawy i na pewno wzruszający :)
~KaHa

http://www.tvloop.com/roswell/show/trivia/ -Na tej stronie są fajne quizzy dotyczące Roswell ;))
mwolf

Potwierdzam jeden z najlepszych odcinków :-)
M.EVANS

eh... mam tak ogromny sentyment do tego odcinka...
nie ważne ile razy bym go mogła oglądać wzrok Maxa jak widzi Liz z Kylem i taniec weselny zawsze doprowadza mnie do łez ;)
Czips

I Shall Believe...
justynka__

Mój ulubiony;)) Najlepsze zakończenie ale zarazem najsmutniejsze...
mwolf

a ja tam za nim nie przepadam....
katemusic

Mój ulubiony;)) Najlepsze zakończenie ale zarazem najsmutniejsze...
mwolf

Ja z rozpędu obejrzałem następny...
ALEX_WHITMAN

| 1 | 2 | Następne