Nowości

:: Lost - 6 sezon

 15.9.2009 | alex
W sieci pojawił się plakat promujący szósty sezon. Jeżeli klikniecie w miniaturę, to zobaczycie jak wiele postaci znajduje się na plakacie. Sporo newsów ze świata wspomina, że w najbliższym sezonie powróci stara część obsady. Nie wnikałem, kto, ani dlaczego, na jakich warunkach, bo nie chce sobie i wam psuć zabawy.
Mam nadzieję, że finałowy sezon spełni moje oczekiwania względem tego serialu. No i chcę, żeby więcej pokazywali Tess... Tzn. Claire :)

W newsie numer 1921 informowałem, że Ian Somerhaldert trafił do obsady serialu Vampire Diaries, gdzie miał zagrać złego wampira. No i zagrał. Hm... Jak na niego popatrzyłem, to pomyślałem: Człowiek Plastik. Chyba zbyt go "obrobili" przy retuszowaniu. Wyszedł nienaturalnie, ale nie chodzi o to, że jest wampirem.
Czy ktoś ma podobne spostrzeżenia?

Wracając do seriali. Vampire Diaries porównywany jest z Roswell, tyle że zamiast Obcych są wampiry. Hm... Dla mnie bardzo uderzające jest to, że druga scena zaczyna się od głównej bohaterki, która pisze pamiętnik. Obejrzcie sobie zwiastun na Youtube. Nie mogę znaleźć filmiku z Roswell z tym tekstem:
five days ago, I died. After that, things got really weird

Tak więc zapraszam do współpracy :) Kto pierwszy, ten lepszy.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

OK I am crying!!! My meohtr died in April..at age 83 and my meohtr could possibly have done something silly like the knife thing to balance it. My daughters are having a terrible time getting over G-ma's death! Their girls have been crying also. How precious to have a beloved grandmother! I had one also, and I think of her often. I would like to read this story to my writer's group on Thursday. My two daughters will be there as they have written and illustrated a book and I hope they don't end up crying like babies! Thanks for sharing this story!CathySb4s last [type] ..
~EaRbLmXPY

Czytalam ksiazke VD i ogladalam dostepne odcinki. Choc jest duza rozbieznosc miedzy serialem a ksiazka to nie idzie to nigdzie na minus. Co do True Blood to serial oba sezony byl ok, ksiazki sa beznadziejnie nudne. A roswell? Poszukuje wszedzie 1 czesci ksiazki. Jesli ktos ma prosze o kontakt xyz48xy@gmail.com
~Snow

http://www.youtube.com/watch?v=_KycNsC2Iyw trailer zaczynający się od "five days ago, ..." :)
Liz15

Olka, dziękuję za komentarz w sprawie True Blood :)
Gdzieś tam w środku liczę ciągle na emisję w polskiej ogólnodostępnej TV - być może za rok... Obejrzałam zwiastun i poczutałam o nim w sieci .. i jest w nim coś takiego co mnie przyciąga, dokładnie tak samo, jak kiedyś przyciągło mnie do Roswell...
Beauty_Has_Come

ja chcę Roswell! Taa moje pobożne życzenie. Hah nie wiem nie oglądałam VD więc nie mogę się wypowiedzieć...
~Robby

Widziałam Pilota VD na youku i nijak się ma to do książki, ale filmowcy jak zwyke robią coś sprzecznego z książką byle pod publikę.. Stefano za bardzo przypomina mi mimką Edzia ze zmierzchu :P
~

True Blood jest zdecydowanie inny od pozostałych seriali. Większość wątkó mi się nie podoba, szczególnie w I sezonie. Jest nieco infantylny. Ale prawda jest taka, że z niecierpliwością czekam na każdy następny odcinek. Nie pytajcie. Sama nie wiem czemu, bo wymieniam zawsze jego milion wad i parę plusów. Może to dlatego, że nie znoszę środowiska amerykańskich rednecków...?
~Olka

aśka, taki fajny, jak mowią? :) podobny do Roswell?
Beauty_Has_Come

Może kiedyś zobaczę, na razie kompletuje odcinki serialu "True Blood" :)
~aśka

Jeśli chodzi o wampiry, to ciągle mam nadzieje, że polska telewizja "ogólnodostępna" zabierze się za emisję True blood. Jestem bardzo c ekawa tego serialu i jakoś mi się kojarzy z Roswell :)

Plakat z Losta - nic odkryweczego. Może się kończą im fundusze, skoro i tak wiadomo, że to będzie ostatni sezon ;)
Beauty_Has_Come

Uważam, że w sprawie plakatu to się nie postarali. Taki odgrzewany kotlet.

Iana uwielbiałam w Lostach, ale w VD jest beznadziejny. Mnie serial bardziej przypomina Jezioro Marzeń niż Roswell. Jakoś w ogóle mnie nie rusza. Zobaczymy, może się rozkręci.
~Olka