Nowości

:: 2-gi trailer do The Pacific z Williamem Sandlerem

 14.9.2009 | Olka
HBO zaprezentowało drugi zwiastun 10-odcinkowego serialu The Pacific opowiadającego o walkach Amerykanów w rejonie Pacyfiku w czasie II Wojny Światowej. W obrazie jedną z głównych ról zagrał William Sadler, którego tym razem mamy okazję obejrzeć go w trailerze. Zwiastun możecie obejrzeć na stronie Filmweb.pl.

Bohaterami serialu jest trójka amerykańskich żołnierzy: Robert Leckie (James Badge Dale), Eugene Sledge (Joe Mazzello) i John Basilone (Jon Seda), któzy walczyli z Japończykami na wyspach Pacyfiku podczas II Wojny Światowej.

Producentami całości są m.in. Steven Spielberg i Tom Hanks, którzy nadzorowali wcześniej realizację serialu Kompania braci opowiadającej o walkach Amerykanów podczas II Wojny Światowej w Europie.

Więcej informacji na temat The Pacific znajdziecie w naszym archiwum: 16.8.2007

źródło: Filmweb.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Myślę, że wynika to z kajculakli o ochronie takiej chińskiej inwestycji. O ile ochrona taka jest możliwa w Azji, to już w Europie i USA jest to niemożliwe. Może to wynikać z przeświadczenia o nieuchronnym konflikcie Chiny-Zachf3d, w ktf3rym to Chiny reprezentowałyby interesy tzw wielkich Chin obejmujących zarf3wno Chińczykf3w, ktf3rzy w zasadzie są mieszanką narodowości, jak i okołochińskich nacji.
~HICUJXYo

Hi John and Flo Thanks so much for stopping by this moinnrg or afternoon for you, John down there in New Zealand. The azaleas are really out in force in the Atlanta area this week. They were in Savannah last week, but are probably starting to fade there now. I shot a lot the other day in my yard and will try to get out some more this weekend. I appreciate your delicious comments that word did not occur to me when I first saw the image. Love it.
~ozDohtbAsE5x

Dobrze wiedzieć :) Nom jak już będą dostępne wszystkie odcinki tego serialu to obejrzę :)
~aśka