Nowości

:: Serialowe wieści

 3.9.2009 | alex
Pilna |justynka__| sprawiła, że dzisiaj mam garść... No dobra dwie garście materiałów.
Pierwsze to nowa fota promująca szósty sezon Grey's Anatomy, którą widzicie przy newsie. Aby zobaczyć powiększenie, wystarczy kliknąć na miniaturkę.
Dodatkowo na www.greys-anatomy-online.com możecie obejrzeć też zdjęcia promujące właśnie ten najbliższy sezon.
Na brytyjskiej stronie programu E! zamieszczono materiał o GA, gdzie pojawiło się trochę wiadomości odnośnie 6 sezonu. Ogólnie wychodzi na to, że stara ekipa GA będzie usunięta lekko w cień (oczywiście bez przesady), pojawią się za to nowi lekarze. Trcohę to "wina" głównych aktorów np. Ellen Pompeo jest w ciąży (fotki na www.popcorner.pl), a Katherina Heigl ma kolejne plany filmowe. Eric Dane z kolei wkręcił się w mały skandal.
Kończąc wątek GA, to na www.youtube.com znajduje się nowe promo serialu. NIE POLECAM oglądania osobom, które nie widziały 5 sezonu.

Domninic Monaghan (grał w Lost Charliego) gra w nowym serialu FlashForward. Świetna fotka promująca serial znajduje się na www.popcorner.pl. Podobno ten serial ma godnie zastąpić Lost. Czy tak się stanie, to okaże się już niedługo.

Przypominam, że aktywny jest mój e-mail alex@roswell.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Well, the last movie I saw was "Waking Ned Detuie,&qnov; so I had to google Jessica Chastain, and yeah, that is one seriously hideous woman. There must be 5,000chicks in Hollywood saying "why her?"
~OkJx7p3iI