Nowości

:: Święci z Bostonu 2 - Julie Benz

 2.9.2009 | Olka
Po kilku miesiącach oczekiwań i przekładanych datach premiery, w sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź sequelu słynnych Świętych z Bostonu!

W filmie powracają postacie trzech detektywów. Przy czym Willema Dafoe, którego postać została uśmiercona na niedługo po zakończeniu się pierwszego filmu został zastąpiony seksowną agentka FBI – Unis Bloom. W tej roli nasza roswellowa Julie Benz.

Kontynuacja filmu rozpocznie się sceną ukazującą Connera i Murphy'ego MacManusa (Sean Patrick Flanery i Norman Reedus) wiodących spokojne życie na owczej farmie w Irlandi. Wraz z ojcem trzymają się z dala od ludzi i otaczających ich technologi. Noszą długie włosy, zapuszczone brody i prowadzą sielankową egzystencję. Wkrótce dociera do nich informacja, mówiąca o tym, że w Bostonie doszło do morderstwa. Ofiarą jest ksiądz, a zbrodnie upozorowano na podobieństwo tych, popełnianych przez Świętych. Ścinają włosy, brody, zbierają broń i wyruszają do Bostonu. Choroba zmusza ich ojca do pozostania na farmie. Po dotarciu do Stanów, poznają Amerykanina hiszpańskiego pochodzenia – Romeo. Dzięki niemu mają dostęp do informacji z hiszpańskiego podziemia Bostonu, a wszyscy podejrzani o zabójstwo księdza zostają zamordowani.

źródło: hatak.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Niedziela w Gort rzeczywiście była badrzo fajna. Lato na zachodzie Irlandii obdarzyło nas słońcem i gorącym dniem chociaż w tych regionach rzadko kiedy nie pada. W tym roku nie ma jednak co narzekać. Byliśmy pod wrażeniem ilości osf3b, ktf3re spędzały ten dzień całymi rodzinami w parku, z grupą Sikhf3w na czele. Oby więcej takiej pięknej pogody. Znajomi z dalekiego Dublina przesyłają Ci, Alicjo, uściski. (T&M&M M)
~lhiovp5xJ5L

A jedynka jest kultowa. Nigdy nie trafiła do kin, ale zrobiła furorę jako DVD. Mnie film bardzo się spodobał, więc polecam - gangsterka w wydaniu amerykańskim z przymrużeniem oka, choć kręcona na poważnie :) Co do kontynuacji mam wątpliwości, ale nie skreślam póki nie zobaczę.
~Olka

hm... jedynki nawet nie widziałem :P
ALEX_WHITMAN