Nowości

:: Szorty #44

 22.7.2009 | Olka
Emilie de Ravin - Właśnie wróciłam z seansu Wrogów publicznych. O tym, że Emilie gra w filmie informowaliśmy już kilkakrotnie. Dodam jedynie, że aktorka pojawia się w obrazie zaledwie na parę chwil w scenach początkowych, niemniej jednak warto go obejrzeć. Christian Bale w roli śledczego próbującego pojmać napadającego na banki Johna Dillingera wypadł blado, za to Johnny Depp wcielający się w ów osławionego gangstera spisał się co najmniej dobrze. Powiedziałabym, że film został nakręcony poprawnie i nie nudzi, ale jeśli nie lubicie ogranych schematów możecie go sobie odpuścić. Aczkolwiek kilka fragmentów zasługuje na wyróżnienie.

Katherine Heigl - ostatnimi czasy aktorki wszędzie jest pełno w związku z promocją The Ugly Truth. Film w Polsce będzie dystrybuowany przez firmę United International Pictures pod tytułem Brzydka prawda. Zainteresowanych filmowymi tapetami na pulpit waszych komputerów odsyłam pod ten adres oraz zachęcam do odwiedzenia działu |Multimedia| uaktualnionego nowymi zdjęciami promującycmi The Ugly Truth.

Michelle Rodrigueaz przestała rozrabiać, a jej kariera znów się rozwija. Aktorka dołączyła do obsady filmu Machete wraz z Robertem De Niro. Bohaterem filmu jest były agent federalny (Danny Trejo) szukający krwawej zemsty na skorumpowanym senatorze (De Niro). W misji niechętnie towarzyszy mu jego bliski przyjaciel, ksiądz, który ślubował, że nigdy nie będzie stosował przemocy.

Zdjęcia do filmu rozpoczną się 29 lipca. Robert Rodriguez podzieli się obowiązkami reżyserskimi z Ethanem Maniquisem, montażystą wcześniejszych jego filmów.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

But it does look photoshopped. The odd trlaigunar shape of her abs and slight darkness there... they look like they've been 'shopped to resemble, well, a snatch. That, or this woman has the largest mons in history.
~GmYAz3mAbMq

BEZSENS!!!!!!!!!!!!!! GŁUPIE SĄ TE ROZSTANIA I POWROTY!!!!!! przecież Leszek miał khcnaokę tak bardzo ją kochał że postanowił zostawić żonę i cf3rkę. I co? tak nagle się odkocha????? i wrf3ci do Ewy?? a z Kotowiczem co??? niechże ta Ewa wyjdzie już za tego Kota!!! a Leszek niech siedzi z tą kochaną.Głupie są te wątki z Ewą!!!!! dobrze jest jak jej nie ma:) jak dla mnie może już nie wracać;) tylko Kot niech wrf3ci i niech się zakocha!
~oqd2UR1EH

(Since we're flaming here) I bectha 10:13 am is someone who works in like Account Services or Strategic Resource McPlanning and WISHES they worked in advertising, but in fact works in some anus-shit department that exists to destroy advertising.
~M8TMu60Sf2F7