Nowości

:: Świat Roswell w sieci

 9.7.2009 | Olka
Przeglądając strony, które odwiedzam regularnie w poszukiwaniu informacji ze świata Roswell doszłam do wniosku, że zaczyna się on niepokojąco kurczyć. Ale są i pozytywne newsy :)

Próżno szukać czegokolwiek w roswell.4fans.net. Adres ten przekierowuje nas na crashdown.com. Po 9 latach od jej założenia padła fanowska strona Emilie de Ravin. To przykra wiadomość tym bardziej, że kariera aktorki znowu się rozwija. Niestety autorom Emilie-Online.net zabrakło czasu na prowadzenie witryny.

Metamorfozę przeszła strona nickwechsler-online.com, która przy każdej takiej okazji uplowduje kilka nowych informacji, po czym zamiera na kolejnych kilka miesięcy.

Zawsze można liczyć na japońską stronę Peach Sorbet, która nie ustępuje w bieżącym informowaniu fanów z Kraju kwitnącej wiśni, co porabia Jason. Posiłkując się internetowymi translatorami i my damy radę uszczknąć co nieco z zamieszczanych nań newsów. Życiem tętni także Shiri-Online. Po dwuletnim zastoju odżył serwis crashdown.com.

Niedawno powstała wciąż uboga w zawartość, ale mająca duży potencjał witryna roswellfan.com.

Nadal można też liczyć na fanów aktorów, którzy wciąż aktywnie działają i dyskutują na forach. Taki jest w przypadku forum Jasona Behra na Media Blvd. Wciąż aktywne są także komórki przy oficjalnych stronach Brendana Fehra i Majandry Delfino oraz same strony. Pierwsza dzięki osobistemu zainteresowaniu Brendana, który często informuje fanów, co porabia. Drugą obsługuje profesjonalna firma.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

ale nie takim głupim jak mamuśki na przyklad ;)
~Jose

Zauważ, że Roswell też byłby serialem - powtórką ;)
Beauty_Has_Come

wspaniale by było gdyby puścili serial w np.polsacie przez wakacje.Zamiast głupich seriali powtórek.
~Lola

My się nigdzie nie wybieramy :)
~Olka

z tego juz nic nie bedzie
~

Cóż, serial "zrobił swoje" i odszedł do lamusa. Miło, że jeszcze w sieci można poczytac o Roswellianach, choć obawiam się, że jeszcze rok, dwa i wiele z nich pozamiera.
Ale zawsze można zajrzeć TUTAJ :) Wy ciągle się utrzymujecie i dostarczacie nam ciekawostek o "naszych" aktorach - dlatego z przyjemnością tu zaglądam i serdecznie Wam za to dziękuję :)
Beauty_Has_Come