Nowości

:: Remember Me

 9.7.2009 | alex
Do sieci trafiły kolejne fotki z planu zdjęciowego filmu Remember Me, o którym już pisałem Ja i pisała Olka. Fotki możecie obejrzeć na www.comingsoon.net. Oczywiście zagraniczne portale plotkarskie już zaczęły opisywać "romans" dwojga głównych bohaterów. Tak zrobił też nasz Pudelek ;)

Olka pisała też o filmie Public Enemies, w którym występuje Emillie. Film do tej pory zarobił ok 40 mln dolarów. Sporo, ale budżet wyniósł 100 mln dolarów, więc ma jeszcze sporo do nadrobienia. A jeżeli jesteście ciekawi jak wygląda Emillie w tym filmie, to kliknijcie na link. Z kolei klikając na miniaturkę zdjęcia przy newsie możecie zobaczyć zdjęcie w całej okazałości.

Tyle na dzisiaj.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Wait, I cnnaot fathom it being so straightforward.
~SBnTpVEClTDu

Oh tak znane bożyszcze(?) nastolatek nie ma teraz ani chwili wytchnienia. A Emilie wygląda przepięknie! Dawno jej nie widziałam po za Lost więc mam nadzieję, że będzie to przemiła odmiana!Tylko po co ona robi się na drugą Kristen? Czy ten Robert na wszystkie tak działa, że nagle zaczynają się klonować o_O I bardzo dobrze, że Kristem mu nie uległa :P Jako on sam nie jest już taki "boski" :P
Anita19