Nowo¶ci

:: Trochę o sobie

 7.7.2009 | alex
News trochę poza tematem :)
Chciałem się pochwalić, że wczoraj zostałem magistrem, a więc można się do mnie zwracać Panie Magistrze Alexie :) Kończę swoj± edukację na tym etapie (przynajmniej na jaki¶ czas), co pozwoli mi przeznaczyć więcej czasu na tworzenie newsów i nadrabianie zaległo¶ci ze ¶wiata mediów. Poszukam plotek itp.
Ostrzegam też, że na przełomie lipca i sierpnia będę na urlopie, a więc kontakt ze mn± będzie utrudniony.

Jeżeli macie jakie¶ newsy, informacje, to jeszcze w tym tygodniu podam wam nowy adres e-mailowy, tak abym na bież±co mógł odbierać od was e-maile. Niestety stary adres alex_whitman@interia.pl mam tak zaspamowany, że już przestałem go używać.

To by było na tyle. Gratulacje proszę umieszczać w komentarzach :)

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Kiedy oglądam zdjęcia, podziwiam prckefeję przygotowania i wykonania, to z jednej strony ulegam zachwytowi a z drugiej popadam w przygnębienie, bo mi nigdy nie udaje się stworzyć idealnego zdjęcia. Czasami myślę, ze ta niedoskonałość to mf3j znak firmowy ( uśmiecham się czytając czasami komentarz o tym jak moje zdjęcie zostało wykonane zgodnie z tym co zaplanowałam :)Kiedy przeczytałam to szczere wyznanie Franki na uniwersytecie i te przytoczone przez Ciebie Moniko, to odetchnęłam z ulgą i nie będę się już karcić i doprowadzac do frustracji, ze coś nie poszło po mojej myśli :}P.sUwielbiam takie historie z życia i z niecierpliwością czekam na kolejne. Pozdrawiam Aneta
~RmEoqKroARV2

Kiedy oglądam zdjęcia, podziwiam peferkcję przygotowania i wykonania, to z jednej strony ulegam zachwytowi a z drugiej popadam w przygnębienie, bo mi nigdy nie udaje się stworzyć idealnego zdjęcia. Czasami myślę, ze ta niedoskonałość to mf3j znak firmowy ( uśmiecham się czytając czasami komentarz o tym jak moje zdjęcie zostało wykonane zgodnie z tym co zaplanowałam :)Kiedy przeczytałam to szczere wyznanie Franki na uniwersytecie i te przytoczone przez Ciebie Moniko, to odetchnęłam z ulgą i nie będę się już karcić i doprowadzac do frustracji, ze coś nie poszło po mojej myśli :}P.sUwielbiam takie historie z życia i z niecierpliwością czekam na kolejne. Pozdrawiam Aneta
~Fh8CYqeN0Q

The Web Company Directory Launches Atlanta SEO Initiative | Web Company Directory Very nice post. I just stumbled upon your blog and waentd to say that I've really enjoyed browsing your blog posts. In any case I'll be subscribing to your feed and I hope you write again soon!
~DVofzubP

Ho ho, who wuolda thunk it, right?
~DZUnjBdhjBYfFrcpN

Wielke gratulacje ;DDDDD
~Lola

gratulacje
~kaczka

Gratki
Kwiat_W

gratulacje :)
~Kaha

No trzymamy :) Kurcze, ale Wykształciuchy z tych RoswellManiaków :P
ALEX_WHITMAN

Gratulacje dla Pana mgr Alexa :D, od inż. Beauty (mgr w trakcie produkcji ;)).
I trzymam mocno kciuki za Olkę :D
Beauty_Has_Come

Gratulacje :P Ja bronię pracę dyplomow± w przyszłym tygodniu, trzymajcie kciuki :)
~Olka