Nowości

:: The Chameleon - Emilie de Ravin nie próżnuje

 15.6.2009 | Olka
Emielie de Ravin wraz z Ellen Barkin, Famke Janssen i Nickiem Stahl wystąpi w psychologicznym thrillerze The Chameleon.

Scenariusz filmu powstał na motywach artykułu z The New Yorkera pt. The Chameleon: The Many Lives of Frederic Bourdin i opowiada o losach pewnej rodziny, która po latach nieobecności swojego zaginionego w tajemniczych okolicznościach syna, w końcu go odzyskuje. Początkową radość zastępują jednak wątpliwości i pytania o to czy chłopak, który pojawił się w ich domu, jest rzeczywiście ich dzieckiem. Główną rolę Frederica Bourdina, naciągacza, który wielokrotnie podszywał się pod innych ludzi zagra Marc-Andre Grondin znany między innymi z C.R.A.Z.Y. (nawiasem mówiąc, gorąco polecam ten film!).

Reżyserią The Chameleon zajmie się Jean Paul Salome, autor takich filmów jak Belfegor - upiór Luwru, Arsene Lupin i Siła odwagi, który odpowiada również za scenariusz na wpół z Natalie Carter.

Film trafi do kin w grudniu, jak wynika z francuskiego plakatu, którego większą wersję obejrzycie po kliknięciu na miniaturę.

źródło: 4815162342.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

You have been brainwashed by what they call riegioln'. And you have NO IDEA if the bible was written by god' himself or not. You can't know that. You take it on faith. So, you believe all that stuff you mentioned ON FAITH, not fact. So by your logic if i had faith that the moon was made of cheese, that would make it true? God, why are religious people so stupid and believe anything a book tells them? You don't even know if someone tampered with the message, or ANYTHING.
~bYbICeTvgWvX

I thought I'd have to read a book for a discvoery like this!
~RlISYfonHEptJVg

Świetna stronka, ale o tym już każdy wie od dawna!
Zapraszam do mnie wszystkich miłośników seriali zagranicznych :)
http://vmars-neptune.blog.onet.pl
moniczka