Nowości

:: Five Killers

 10.6.2009 | alex
Dawno nie była newsa o Kasi o_O
Przez przypadek znalazłem fajne fotki Katheriny, gdzie całuje się z jakimś facetem. Głupi nie jestem, bo domyśliłem się, że to plan zdjęciowy. Poszperałem i oto co się dowiedziałem:

Pewna urlopowiczka spotyka swój ideał mężczyzny, co skutkuje błyskawicznym ślubem tych dwojga. Jednak po powrocie do domu ich idylla zostaje zakłócona, kiedy dowiadują się, że ich sąsiedzi są zabójcami wynajętymi w celu odebrania im życia.

Urlopowiczką (Jen Kornfeld) jest nasza Katherina Heigl, a jej mężem Ashton Kutcher, który jest też producentem tego filmu. Premiera ma się odbyć za rok. Zdjęcia kręcono w Atlancie i we Francji. Takie info mam z www.filmweb.pl. Ma to być komedia z odrobinę dreszczyku, albo thriller z odrobiną komedii... Brak jednoznacznych źródeł.

Aby obejrzeć zdjęcia o których mówiłem, kliknijcie w miniaturkę.
Miłego długiego weekendu.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Zbigniew45Lubię oferty, ktf3re nie są prizsadnee skomplikowane. Uważam, że pomocna pożyczka warszawa właśnie takie coś mi proponuje. Pewna pożyczka jest tu gwarantowana przez umowy. Zbigniew45
~XIwisqT4XlN

I m told that we will soon focus on the matters at hand. I want to know why the earth has sdnleduy stopped . I want to know why others are saying that the uiverse has taken spirits and turned them into comets . I want to know why others have denied the truth . this is a great place to fuse together the truth as it becomes available to everyone that has removed their blinders.
~JKPIx06U4

Now that's sutlbe! Great to hear from you.
~KtIddNcJFTSLevk

O takie filmy to ja lubię ;)
~Kaha

Jakoś mi to pachnie starymi schematami :| Cóż, może się mylę :)
Beauty_Has_Come