Nowości

:: Finał 5 sezonu GA

 18.5.2009 | alex
Właśnie przed chwilą skończyłem oglądać finał piątego sezonu Grey's Anatomy. Jak dla mnie jest to najbardziej dramatyczny finał jaki widziałem w tym serialu. Ani pojawienie się Addison, ani śmierć Denny'ego, ani nawet odejście Burke'a nie zrobiły na mnie takiego wrażenia. Ostatnie 10 minut wbiły mnie mocno w moje drewniane krzesło.
Co się działo? Ogólnie to bardzo dużo. Trudno powiedzieć o potwierdzeniu plotek na temat głównych bohaterów. Czy odejdą czy zostaną? Narazie myślę, że było to medialnie nakręcane show. Jeżeli to tylko show, to można pogratulować realizmu. Jeżeli nie, to gratuluję mądrego i bardzo realistycznego wybrnięcią z "kłopotu".
W głowie mam mętlik i jeden wielki znak zapytania. Następna seria zapewne ruszy na początku października. Teraz trzeba tylko czekać.

Moim zdaniem 5 sezon był lepszy niż 4 sezon, chyba mogę go postawić na równi z 3 sezonem, a nawet drugim.

Jakie jest wasze zdanie? Warto było czekać do ostatnich odcinków? Jak myślicie, co zrobią z naszymi bohaterami?

P.S. W tym przypadku można spoilerować, jak ktoś nie chce wiedzieć, co się działo w piątym sezonie, niech nie czyta komentarzy.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I can't imagine that you'll get anyhting but positive feedback about using video on your blog. It's exactly what people want, need and enjoy! Well done and congratulations on taking your blog to the next level. You are a front runner in the Atlanta real estate market.
~AsU6owSqtkE

My almost 6 yr old gadrnson and 4 yr old Granddaughter love Monkey Joes. In fact today looks like a good one for a visit. We take them often. They would love a leapfrog. It would be a good learning incentive for both.It would also make a good birthday present for the almost 6 yr old at the end of the month.
~eCIoGRM17zJG

My boys love going to the Cumming Monkey Joes! My son, Kevin would love to win this! He has been begging me to get one since last Christmas!. It would be a great 5 year old braihdty present. Thanks for the contest!
~f430nKZmC51

Hej, dawno sie nie odwywałam w komentarzach, ale ostatnie odcinki LOSTA i GAmnie rozwaliły! Starałam sie doszukac jakiś wiadomości, czy mają zamiar usunąć Gorgea i Izzy z serialu, ale nic nie ma.
Co dziwne już od samego początku jak przywieźli Johna Doe do szpitala to jakies takie przeczucie miałam że to bęzie Gorge, ale z Izzy... już myślałam że z nią będzie jakiś Happy End, albo dla Gorgea będzie a dla Izzy się skońćzy, no boprzecież jakiś czas temu chciała odejśc z serialu nie?
Co jeszcze mnie rozwaliło? Przysięga spisana na samoprzylepnej karteczce i powrót love story Christyny i Hunta:)
Czips

To nie serwis ogólno serialowy. Piszemy tylko o LOST, GA i ROSWELL, czasem o PRIVATE PRACTICE.
O Wyspie możesz poczytać chociażby na www.popcorner.pl, a dodam tylko, że II sezonu nie będzie.
ALEX_WHITMAN

wyspa hapera jest w nowej telewizj N kobito a w axn w czerwcu 14 będzie dopiero haper's island a po zatym o prawa do serialu starają się też TVP 1 i Polsat
~

i czy świat seriali da opisy do 1 sezonu ''WYSPY HAPERA ''
~

może to nie na temat ale nie wiem kogo spytać mam do was taką sprawe chciałabym żebyście pisali o serialu ''Wyspa Hapera '' czyli haper 's island bo już axn 14 czerwca pokaże premierowy odcinek o 22:00 w nd i napiszcie coś o aktorach
~

ja też oglądałam ostatni odcinek 5 sezonu i łysa izzie szkoda:-( a 007 to zwala z kanapy
~

Z Izzie na chwilę mnie zmylili, ale jak zobaczyłem ile zostało minut do końc,a to wiedziałem, że to nie koniec. Izzie ze zgoloną głową trochę mnie rozwaliła. Ale to chyba jakiś lateks, czy coś w tym stylu.
Scena z windy była powalająca... No i oczywiście 007.

Za końcówkę LOST wezmę się dzisiaj lub jutro.
ALEX_WHITMAN

Ja od wtorku jestem w szoku. Zaczynając od finału Housa, przez LOST i w końcu Greysów. Bałam się strasznie tego podwójnego odcinka i im dalej oglądałam tym miałam coraz gorsze przeczucia. (bałam się że Derek będzie miał wypadek - odnośnie snu Mer z początku sezonu) Szczególnie że można było przewidzieć że Izzie się coś stanie... a po wątku z Georgiem raczej spodziewałam się łzawego pożegnania niż... No właśnie. 007 wbiło mnie w fotel. Szok i zdziwienie. Końcówkę przewijałam parę razy... no i łezki poleciały :(
justynka__