Nowości

:: Diane Farr w Californication

 3.4.2009 | Olka
Kathleen Turner, Peter Gallagher i Diane Farr to nowi członkowie regularnej obsady serialu Californication. Grane przez nich postaci pojawią się w trzecim sezonie tego cyklu.

SPOILER dotyczący fabuły 3 sezonu Californication!


Pierwszy odcinek trzeciego sezonu Californication zadebiutuje na ekranach telewizorów w USA jesienią tego roku. Farr zagra opętaną na punkcie seksu studentką ostatniego roku, Turner wcieli się w rolę agentki Hanka Moody'ego, kontrowersyjnego pisarza, nihilisty i seksoholika, którego zagra oczywiście David Duchovny, a Gallagher wcieli się w postać nieustannie kłócącego się z nim dziekana uniwersytetu.

Twórcą i producentem Californication jest Tom Kapinos (Jezioro marzeń). Duchovny i Stephen Hopkins (Przez 24 godziny) są jego producentami wykonawczymi.

źródło: stopklatka.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

That's cleared my thoughts. Thanks for cotgbirunint.
~LuW2w2z2MX

40!!!!!!!!!!! NOalthough I wished I was yesterdaywent for a long overdue womans test at the doctors and if Id been 40 it would have been freeas it was it cost me $NZ45!!!I do have one older daughter estranged (15 years old)Im 37
~DhFMyirxD

last night i wore my BDU field jacket when i went out drnkniig (it's the warmest overcoat i own).the first time i went up to the bar to order a jack&coke, the patrons cleared out in a matter of seconds.this inspires me with a vitriolic sense of contempt; both for obvious reasons, and because none of them had the nerve to actually step up and engage in debate, or even say what they were thinking. fucking cowards.especially ironic considering how camo clothes and patrol caps are now "fashion statements" around here.but hey, at least i know what to wear when i want some personal space on the bus.
~VNKSxwrDygz

Now that's sbulte! Great to hear from you.
~RGzGsPBUFSSGJY

Ten serial jest na mojej liście, ale niestey czas wolny jest ograniczony... Przede wszystkim ze względu na Davida Duchovnego zainteresowałam się tym serialem a to że zagra Diane Farr to kolejny powód aby obejrzeć :)
~aśka

Też tak uważam, ale to nie moja wina. wW zamierzeniu miała być czerwona tylko jedna linijka, ale w zależności od tego, co jest w adresie - raz czerwony jest cały tekst (roswell.pl/news), a raz tylko ostrzeżenie (roswell.pl oraz roswell.pl/index). Nie mam pojęcia z czego to wynika :(
~Olka

To mi sie podoba, bo lubię Californication.
Czerwony kolor nie pasuje do layoutu strony :P
ALEX_WHITMAN