Nowości

:: Grey's Anatomy

 15.1.2009 | alex
Mój pierwszy post w tym roku, a więc Wszystkiego Dobrego Wam Życzę.Ogólnie cisza ostatnio zapadła na stronie, a więc postanowiłem trochę wspomóc Olkę, aby nie była sama na placu boju :) Dzisiaj troszkę mniej obiektywnie, ale za to szczerze...

Co tam ciekawego w Grey's Anatomy?
No cóż nie licząc fajnego tandemu dr Callie Torres i dr Marka Sloana, to ogólnie nic ciekawego. Pierwszy odcinek po przerwie świątecznej jakoś mnie nie zachwycił. Dlatego troszkę sobie poszperałem i przeczytałem, że dr Mark Sloan, czyli tak naprawdę Eric Dane zagrał w filmie Marley & Me wraz z Jennifer Aniston i z Owenem Wilsonem. Fotka właśnie z planu zdjęciowego. Aby zobaczyć ją większą, proszę kliknijce na zdjęcie.

Kto się pojawi w GA?
Laura Allen. Grała w takich serialach jak Dirt, Dr House i w The 4400. Oglądałem ją w Dirt, ale nie przypadła mi zbytnio do gustu. Zobaczymy co pokaże w GA. Podobno ma zagrać kogoś z przeszłości Majora McHottie's. Ciekawe czy McSteamy się wtrąci, bo jak wiemy McDreamy jest zajęty. Hehe... Nie mogłem się opanować.

Kto wypada z obsady?
Melissa George już się nagrała w naszym serialu.. Po Złotych Globach wyznała, że opuszcza GA. To podobno była jej decyzja i mimo że:
Kocham bardzo serial, poznałam wspaniałych przyjaciół. Kocham T.R. Knight'a. Kocham Patricka Dempsey'a, Justina Chambers'a. Podziwiam Ellen Pompeo. Myślę, że jest silną i niewiarygodną kobietą. I Katherina Heigl jest najpiękniejszym istotą na Ziemi.
Odchodzi ponieważ ma inne rzeczy do robienia. Osobiście jakoś była dla mnie zbyt hardcorowa, więc płakać nie będę, ale może wam przypadła do gustu?

Mam nadzieję, że Olka o tym nie pisała. Otóż Katherina Heigl odebrała nagrodę People's Choice Awards (coś jak polskie Telekamery) w kategorii Ulubiona Komedia Filmowa, czyli za film 27 sukienek. Wglądała jak zawsze bosko - kliknijcie fotkę.

Tyle na ten tydzień. Postaram się więcej udzielać i gdyby ktoś pytał to jestem w dobrym humorze :)


Dodaj komentarz


Wasze komentarze

How come the aliens look JUST LIKE how we beevlie they look like? Coincidence? If the aliens were smart enough to come to our planet and kidnap those people, they would know that we had weapons and they whould bring theirs for sure. Sure true emotions, but thats what makes it beevlieable. Same with the whole burthday-party thing. Come on guys, does aliens really look like their made outďťż of plastic ?
~T2L9F415

Some great song choices here Emma! My pnaoserl favourite angry bands are Evanescence (hope I spelt that right :S ) The Pretty Reckless and Paramore, they have some great angry beats and lyrics to some of their songs.Hope you get out of your funk soon if you haven't already!
~CvlDD6JeseF

Your arctile was excellent and erudite.
~jkXNyiLFtdbbhsKG

izzy - o siostrze Meredith pisała Olka, a o grze będzie oddzielny news :)
ALEX_WHITMAN

To ja może też sypnę paroma newsami:
Aktorka Chyler Leigh, która w serialu ''Chirurdzy'' gra młodszą siostrę Meredith - Lexie Grey, spodziewa się trzeciego dziecka.
Nie wiemy co się stanie z jej postacią - czy też zajdzie w ciążę, czy może opuści serial.

Gościnne ma pojawić się w serialu Faye Dunaway, co najmniej na 1 odcinek.

Chodzą plotki, że Melissa George odeszła nie całkiem z własnej woli, podobno, chciała zbyt dużej gaży.

I jeszcze na rynku pojawiła się gra, Chirurdzy.
~izzy

The 4400 nie załapał się do moich ulubionych, ale 1 sezon Dirrt był niezły, no a za House się nie brałem.

Te zawirowania z GA nie podobaja mi się...
ALEX_WHITMAN

Kath rzeczywiście piękna jak zawsze :) Co do GA nie wypowiadam sie bo mam wiele do nadrobienia, a przy aktualnym zamieszaniu studenckiego zaliczania to nie mam na nic czasu LOL

Tak w ogóle oglądałam i uwielbiałam The 4400 LOL
~aśka