Nowości

:: Czarne chmury na Chirurgami

 2.1.2009 | BAKLO
Nad serialem Grey's Anatomy zbierają się czarne chmury. Emitowany obecnie za oceanem serial nie cieszy się zbyt dużą oglądalnością, a wielu fanów wyraża swoje niezadowolenie niektórymi, aktualnie prowadzonymi wątkami.

Znamy już stanowisko Katherine Heigl, która od pewnego czasu dąży do zerwania kontraktu ze stacją ABC. Nie tak dawno pisałem, że z roli w serialu chce zrezygnować także T.R. Knight, a więc odtwórca roli George'a O'Malleya.

Ostatnio pojawiły się informacje, że z serialu planuje odejść także Sara Ramirez, grająca Callie Torres. Powodem ma być podobno oferta głównej roli w nowym serialu.

Nowy Rok przyniósł kolejne niepokojące informacje. Z serialem wkrótce na pewno pożegna się również kolejna bohaterka. Chyler Leigh, która w serialu Chirurdzy gra młodszą siostrę Meredith - Lexie Grey, spodziewa się swojego trzeciego dziecka. Aktorka jest obecnie w czwartym miesiącu ciąży i najprawdopodobniej w tym roku nie pojawi się już na planie serialu. Scenarzyści zaprzeczyli bowiem, że ciąża Chyler zostanie wpleciona w losy serialowych bohaterów.

Warto jeszcze wspomnieć o spin offie Chirurgów, a więc o serialu Private Practice. Nie tak dawno również pojawiły się plotki, że serial może nie doczekać się kolejnej serii. Na chwilę obecną informacje te nie zostały jednak oficjalnie potwierdzone i serial cały czas ma zielone światło, a kolejne odcinki są w produkcji.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

My son is almost 3 and has been pliynag at Monkey Joe's since he was 1 1/2. I love that there's a toddler area so he and his friends don't get trampled by the bigger kids.
~U3AjzeJj

Substantially, the article is alcuatly the best on this deserving topic. I fit in with your conclusions and will thirstily look forward to your approaching updates. Just saying thanks will not just be adequate, for the great lucidity in your writing. I will at once grab your rss feed to stay informed of any updates. Gratifying work and much success in your business efforts!
~TMWfEDCTekX

Mówiąc szczerze też mam z tym problem ... Chociaż teraz wcale zalogowana nie jestem LOL
~aśka

Szkoda że to koniec, ale faktem jest iż to kolejny serial którego koniec scenarzyści kolejny raz zagmatwali.
A jak to mówią lepiej zakonczyć w porę ale z sensem.
Bo inaczej czeka nas nowa zakręcona "Niekończąca się opowieść".
~Elektra

No to trzeba było mówić ;)
Wkrótce się tym zajmę...
{o}

Właśnie. Ja próbuje już od dawna zmienić i nic ;/
Justynka__

Nie wiem gdzie ma to napisac, no wiec piszę tu. Wiecie może, czemu avatar nie che się dodać?
adrian33d

o LOST: http://film.onet.pl/seriale/11597,1814057,wiadomosc.html
http://film.onet.pl/seriale/11597,1752463,plotka.html - dobrze że chociaż ktoś wie ;)

i o naszej Emilce: http://film.onet.pl/seriale/11597,1751664,plotka.html

nowa twarz: http://film.wp.pl/id,92510,title,Gwiazda-serialu-24-godziny-wystapi-w-Zagubionych,wiadomosc.html
justynka__

a ja właśnie obejrzałam podajże 8 odcinek 4 serii.. jest super :D
~ika

i dobrze bo GA to juz samo dno nic ciekawego tam nie ma
~bastek475

To nie zaciekawie się dzieje... I wygląda na to że będzie coraz gorzej...
~aśka