Nowości

:: T.R. Knight nie chce grać w Chirurgach

 14.12.2008 | BAKLO
W ślady Katherine Heigl idzie odtwórca roli George'a O'Malleya. T. R. Knight chce, aby producenci serialu uwolnili go od zobowiązań jakie nakłada na niego kontrakt. Aktor nie chce bowiem grać już w Chirurgach. Podobno wpływ na tą decyzję miały kłótnie z producentami serialu jakie od pewnego czasu miały miejsce między nimi, a aktorem. Rzecznik prasowy Grey's Anatomy zaprzecza jednak oficjalnie tym doniesieniom.

W niedzielę coś dla fanów Shiri Appleby. O 23:10 w TVP1 w cyklu Uczta kinomana pojawi się film Spustoszenie, którego oryginalny tytuł brzmi Havoc. Shiri wcieli się w rolę Amandy, przyjaciółki głównej bohaterki filmu. W rolach głównych Anne Hathaway i Bijou Phillips.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Great article but it didn't have evigethynr-I didn't find the kitchen sink!
~xxZaa0DnxF

I could tell that you were finally using the Soft Focus optic Marti. What a great shot for its use. Looks dramey and the highlights look like Christmas tree ornaments. Hope you continue to use this optic. I know how creative you will be with it. You will teach me a lot, I am sure. A wonderful Christmas memory.Wes
~JBckPVqH

Alex oby Twoje przypuszczenia nie potwierdziły się... :/

Filmu niestety nie uda mi się obejrzeć :(
~aśka

no GA juz poprostu sie ciagnie 3 sezony by starczyly a nie 5
~bastek475

Mam mieszae uczucia, bo wydaje mi się, że GA zamieni się w ER z rewią aktorów... Tam na początku też była stała ekipa...
ALEX_WHITMAN

2 Sneak Peek do 5 sezonu LOST : http://www.4815162342.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=511&Itemid=116
justynka__

Lost został nominowany w kategorii najlepsze produkcje telewizyjne wg Afi. Informacja znaleziona na filmwebie.

Szkoda, że GA się rozsypuje, jak każdy aktor po kolei będzie marudził, to pewnie nie mamy co liczyć na nowy sezon. A ze zmienioną obsadą to już nie to samo.
~izzy

Mimo późnej pory obejrzałem po raz wtóry Spustoszenie. Nie jest to obraz wybitny, aczkolwiek podjęty temat jest nawet ciekawy, choć filmów o pięknej, bogatej i zagubionej było już wiele... Shiri w sumie mało jest w tym filmie i muszę przyznać, że Havoc po raz kolejny obejrzałem chyba tylko z sympatii do Anne Hathaway.
baklo