Nowości

:: Zagubieni - trailer 5 sezonu

 22.11.2008 | Olka
Zgodnie z zapowiedzią w sieci dostępny jest trailer 5 sezonu Zagubionych połączony z teledyskiem do piosenki "You Found Me" zespołu The Fray. Oprócz kilku scen z poprzednich sezonów i głównie końcówki czwartego mamy całą masę obrazów z nadchodzącej piątej już serii serialu. Jest dynamicznie i efektownie... jak to w teledysku :)

Jeden z portali poświęconych tematyce filmów i seriali pokusił się o analizę trailera starając się interpretować co ważniejsze klatki. Zainteresowanych odsyłam na Popcorner.pl

Jak się okazuje warto obejrzeć także wszystkie z promosów zapowiadających premierę właściwego trailera, do którego link podałam na początku newsa, ponieważ zamieszczono w nich kilka dodatkowych scen w nim nieobecnych: 1. promo, 2. promo, 3. promo, 4. promo.

A skoro jesteśmy już przy klipach promujących serial, pamiętacie rewelacyjne reklamy Lost stworzone dla brytyjskiego Chanel 4? (Lost Portishead, Lost Dance). Obecnie serial na wyspach emituje stacja Sky One, która stworzyła te oto 3 klipy z Navenem Andrewsem promujące serial. (Podobne promosy zrobiono dla seriali Bones i Prison Break - szukajcie na YouTube).

Do premiery 5 sezonu Lost pozostało 59 dni.

I jeszcze małe sprostowanie co do długości premierowego odcinka. Jak podawaliśmy wcześniej będzie on co prawda trwał 2 godziny, ale w pierwszej zostaną przypomniane i podsumowane istotne dla dalszej fabuły wydarzenia z poprzednich sezonów.

P.S. Off topic - poprzeglądajcie na YouTube różne reklamy serialowe (i inne) tworzone na potrzeby stacji Sky One, Sky Two i Sky Three. Naprawdę warto! Brytyjczycy wiedzą, jak się reklamować.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Could you write about Phicsys so I can pass Science class?
~PLqOWfl2tPJ4

Kocham Roswell :))
~WALKER

dzsiaj leci film z Marią z roswell
na tvn7 pt. zeus i rokasana
~bastek475