Nowości

:: Dido "Safe Trip Home"

 8.11.2008 | alex
W miarę gorący news. Na polskim rynku 17 listopada pojawi się nowa płyta Dido. Dowiedziałem się o tym z piątkowej Kultury (dodatek do Dziennika). Niestety Dido nie otrzymała zbyt dobrej recenzji, ale pociesza mnie fakt, że często nie zgadzam się z opiniami ludzi którzy są recenzetami.
A teraz parę słów o płycie. Nowy krążek Dido ma tytuł Safe Trip Home i zawiera 11 nowych piosenek. Jak wiecie, Dido wcześniej wydała dwie płyty No Angel (chyba nie muszę nic dodawać), oraz Life For Rent. Jak podaje www.infomuzyka.pl obydwa krążki sprzedały się w nakładzie 22 mln szt., co jest imponującym wynikiem.
...wielbiciele muzyki Dido kupili w Internecie ponad 10.000.000 legalnych plików z jej piosenkami. W Polsce płyty DIDO nabyło ponad 100.000 fanów, oba albumy pokryły się platyną - info z www.empik.com.

Teraz więc czekamy do 17 listopada i sami ocenimy co udało się nagrać Dido po pięciu latach.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Mighty useful. Make no mistake, I apaetcipre it.
~SXntyUzdSns

Mighty useful. Make no mistake, I apaetcipre it.
~SXntyUzdSns

that you're worried you don't know how to draw, I know extalcy how you feel. I once cried in an illustration class because I felt like I couldn't draw. But now, 10 years later, I look back at those drawings and realise that they were really good! So just keep going, keep being you in your artworks. And keep listening to Dido, if it works for you! Thanks for being an awesome inspiration! Carla xo
~YTmzytUFBCnV

"3) A magnum opus on why the tsluers of the recent elections are the best thing that could happen in the long run."I sure would love to read that, Tamara.Be sure to opine on the next inevitable AWB and how libertarian third party voters aided and abetted in the GOP losing control of congress and in the impending assault on our second amendment rights by the democrats.
~jWzewtVNyMck

This piece was cogent, well-wttrien, and pithy.
~SXqQhPNuVcywXwsKkSy

buźka też szukam tego tekstu
~

przykro mi miałem ten tekst ale nie mogę go znaleźć, jak tylko znajdę to go umieszczę. pozdrawiam
~;Bartek;

hej hej, ludzie jesteście tam błagam ratujcie, potrzebuję tekstu piosenki "safe trip home"
~dominika

mam wielką prośbę, jeśli macie tekst piosenki Dido "safe trip home" proszę umieśccie ją na tym blogu błagam bardzo potrzebuję tego tekstu, z góry dzięki
~

Ja na pewno kupię ten nowy album :) Uwielbiam Dido :D
~aśka

Grafton street- jeden z najlepszych tekstów Dido ipowrót do stylu sprzed Life for rent. Jednym słowem cudowna piosenka.
kaczka

Mmmm. Ciekawe. Będę musiała wybrać się do empiku. A tak odbiegając od tematu - co się dzieje z Majandrą Delfino? Ma ktoś może jej płyty na kompie?;>
Proszę o kontakt - maravillosaa.gmail.com ;)
~loken

słyszałam dwie piosenki z nowej płyty.są ok ale bez rewelacji.zresztą myśle że to i tak nie jest wyznacznik.najlepiej wysłuchac całą plyte kilka razy.i wtedy sie okaże.nie moge się już doczekac:)
~Aga