Nowości

:: Great Buck Howard - trailer filmu z Colinem Hanksem

 29.10.2008 | Olka
Od zeszłego tygodnia w sieci dostępny jest pierwszy trailer promujący The Great Buck Howard. O filmie pisaliśmy już kilkakrotnie. Colin Hanks zagra w nim postać pomocnika głównego bohatera, sławnego iluzjonisty, którego kariera zmierza ku upadkowi. W roli magika, Bucka Howarda, wystąpi John Malkovich. W filmie pojawi się również Tom Hanks, który wcieli się w postać filmowego ojca niezadowolonego z zawodowego wyboru syna. Jestem bardzo ciekawa, jak wypadną Colin i Tom w rolach tak bardzo zbliżonych do tych realnych. The Great Buck Howard został bardzo dobrze przyjęty na festiwalu w Sundance, a opinie krytyków chwalą zarówno twórców, jak i wykonawców filmu.

Pojawienie się trailera w sieci jest informacją dla fanów, że ten oczekiwany od 2005 roku film wreszcie zawita na kinowe ekrany. Jego anglojęzyczną wersję znajdziecie na YouTube. Zainteresowanych jego polskim tłumaczeniem zachęcam do subskrypcji naszego profilu YouTube - roswellpl, gdzie udostępniliśmy zapowiedź z polskimi napisami.

Większa wersja plakatu dostępna po kliknięciu na miniaturkę obok newsa.

P.S. Galeria Brendana została uaktualniona zdjęciami aktora z nadchodzącego odcinka Bones, w którym wcieli się on w postać wojskowego, brata Bootha.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

KenOak is right. For whatever reason when Bynum doesn’t get offensive touches he seems to lose inTncest.Solutioe?tourhes.Gasol on the high post.Pau is tremendous feeding Drew, but can’t dime without the ball.Kobe certainly didn’t try to get his team mates off in the 1 qtr tonite. Kobe took more 1 qtr shots than normal.
~cA4SObd4a

No queiston this is the place to get this info, thanks y'all.
~oG0DOVY1J

Sinecia, unfortunately our LeapFrog and Kindle gawiaveys are over for the moment but look for new big gawiaveys in the near future. We look forward to helping your daughter have the best party ever!
~j9vCUMfD6yJ

http://ausiellofiles.ew.com/2008/11/brooke-smith-le.html
i
http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,5894145,Chirurdzy_i_Prywatna_praktyka_sie_polacza_.html
justynka__

http://pl.youtube.com/watch?v=1yq0tMYPDJQ&feature=related
Reklamówka wyborcza Obamy, w której możemy zobaczyć między innymi Kate Walsh, i LOSTowego Michaela ;)
justynka__

Nic na to nie poradzę, ale nie pasuje mi Bren na brata Bootha ;). Musze jednak przyznac, że do twarzy mu w mundurze - ale jeśli chodzi o fryzurkę - za krótka. Najlepiej mu było we włoskach z pierwszego sezonu Roswell :)

Niezależnie czy mi pasuje Bren, czy nie - dalej będę oglądała Kości ;)
Beauty_Has_Come