Nowości

:: Szorty #40

 24.10.2008 | Olka
Chandra Wilson - aktorka wcieliła się w postać bezdomnej kobiety w nowym kanadyjskim filmie An Accidental Friendship telewizji Hallmark. Chciała tym samym zwrócić uwagę na problem ludzi pozbawionych dachu nad głową.

Film do którego scenariusz napisała Anna Sandor opowiada o bezdomnej kobiecie, która porzuciła wszelką nadzieję na lepsze życie (Wilson). Pewnego dnia poznaje policjantkę, która postanawia pomóc jej przywrócić bieg życia na dawne tory.

Dominic Monaghan - brytyjski aktor przyznaje, że nie miałby nic przeciwko temu, aby scenarzyści kultowego serialu zaplanowali powrót granej przez niego postaci rockmana Charliego, który zginął w trzeciej serii Zagubionych.

Myślę, że wielu widzów tęskni za Charliem, ponieważ często słyszę pytanie, kiedy powróci do serialu. Większość ludzi wierzy, że pewnego dnia znowu się pojawi, a ja mogę powiedzieć jedynie tyle, że chętnie powrócę do tej postaci, jeżeli będzie taka potrzeba.

Monaghan, który pożegnał się z serialem pod koniec trzeciego sezonu, ale pojawił się gościnnie w kilku odcinkach serii czwartej, zapewnia, że nadal śledzi losy bohaterów.

Oglądanie serialu nie jest już takie łatwe, bo kiedyś sam w nim grałem. Oczywiście wcale nie muszę tego robić, ale wiem, co się dzieje, mówi gwiazdor w wywiadzie dla Entertainment Weekly.

Patrick Dempsey - aktor ujawnił w wywiadzie dla USA Today ogromny spoiler, którego nie przytoczę dla dobra fanów śledzących odcinki Chirurgów w polskiej telewizji. Jego słowa wywołały ogromną dysputę wokół rzekomo mających nastąpić w najbliższym czasie wydarzeń związanych z Meredith i Patrickiem. Tych, którym nie straszne spoilery odsyłam do serwisu wp.pl i na anglojęzyczną stronę serialu GA Insider.

Harold Perrineau zagra w niezależnym dramacie Case 219, którego scenariusz powstał w oparciu o powieść Shooter Waltera Deana Myersa opowiadającej o następstwach szkolnej strzelaniny.

W obrazie wystąpią także Evan Ross, Leven Rambin, Taylor Nichols i Leslie Hope. Za produkcję odpowiadają Christian Faber i Harold Perrineau.

źródła wp.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Marti, this is a gorgeous macro of the large cetenr of this very large flower. We don't have the big-leaf magnolia here too cold in the winter, I guess.I love seeing those little curls reminds me of fern fiddleheads, lol. Such cool and calming colors in this image, too. Thanks for sharing this.Hugs,Flo
~VXLzggNDnrInPCwnL