Nowości

:: Dominic Monaghan gościnnie w Chucku

 22.10.2008 | Olka
Dominic Monaghan podpisał właśnie kontrakt na gościnny występ w serialu komediowym Chuck (w Polsce emitowanym przez TVN7). Aktor zagra... członka brytyjskiego zespołu rockowego. Brzmi znajomo? Producent serialu, Josh Schwartz upiera się jednak, że więcej podobieństw do zagubionego Charliego się nie doszukamy. Bohater grany przez Monaghana pojawiając się w sklepie, gdzie pracuje Chuck, przez przypadek wmiesza się w kolejny ze szpiegowskich incydentów na koncie głównego bohatera.

Pokrótce o serialu: Na skutek błędnie wysłanego zakodowanego maila, który trafił na konto Chucka, bohater przez przypadek staje się największą skarbnicą narodowych tajemnic. Zobaczywszy serię z pozoru luźno powiązanych ze sobą zdjęć chłopak nieświadomie poznaje najważniejsze państwowe sekrety. Komputerowy maniak musi teraz przyzwyczaić się do faktu, że z dnia na dzień został największą wartością i tajną bronią całej Ameryki. Z pomocą dwojga tajnych agentów będzie musiał realizować szpiegowskie zadania na zlecenie rządu.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

For next month, I'd like to nominate the channel I help with - HowdiniGuru. We are seeing more and more of an increase in subscribers (and views) from the how to videos we publish.Thanks much to all of our suobyribers!coutube.com/HswdiniGuru
~wd2Bq8sHEK