Nowości

:: Szorty #39

 19.10.2008 | Olka
Zamiast narzekać z powodu choróbska, które zmogło mnie niemiłosiernie, postanowiłam wykorzystać wolny czas na przepierzenie sieci w poszukiwaniu newsów. Niewiele tego, ale zawsze coś. Jedziemy z tym koksem ;)

Shiri Appleby zadomowiła się ostatnio w Ostrym dyżurze. Screenshoty z drugiego odcinka 15-stego sezonu znajdziecie w galerii strony Shiri-Online.com.

Colin Hanks ponownie pojawił się w serialu Mad Men kontynuując rolę księdza Gilla w ósmym odcinku najnowszego sezonu. Zdjęcia promujące epizod dostępne są za pośrednictwem strony Colin-Hanks.com.

Ponadto aktor powróci do serialu Numb3rs by ponownie wcielić się w postać genialnego matematyka Marshalla Penfielda.

7 października aktor pojawił się na nowojorskiej premierze filmu City of Ember oraz tydzień później na pierwszym pokazie filmu W. Skolei Z kolei 16 października uczestniczył w imprezie zorganizowanej po premierze musicalu Rock of Ages. Aktualne zdjęcie Colina (zrobione podczas premiery City of Ember) znajdziecie na stronie magazynu Hello.

William Sadler - serialowy szeryf Valenti jest ostatnio dość aktywny na forum swojej oficjalnej strony internetowej. Jeśli chcecie zamienić z nim słowo odsyłam was pod właściwy adres.

Nick Wechsler - galeria strony NickWechsler-Online poświęconej aktorowi została ponownie uaktualniona zdjęciami z premiery Fling.

Jason Behr - galeria aktora na naszej stronie została uaktualniona zdjęciami promującymi D-War w związku z faktem, że od jakiegoś czasu, właściciwie to już dłuższego :) film jest dostępny w naszych sklepach w polskim wydaniu pod tytułem D-War: Wojna Smoków. Dodałam również zdjęcia z filmu Senseless oraz plakat okładki niemieckiego wydania filmu na DVD.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hello!
~Pharmd522

Hello!
~Pharmb639

whoah this weblog is wonderful i love studying your posts. Stay up the great work! You know, many individuals are searching round for this info, you can aid them greatly. kddeeaeddcdk
~Johne658

RE: EdwardThe last time the Turks took on the Arabs the Turks won. They just might this time, too. OTH, the Q Book is likely to be harder to rewrite than the New Tenttmesa.
~tdphGXFu7

D'Moon zastanawiają mnie dwie zezcry jak udało ci się znaleźć te wszystkie filmiki (zanim trafiłem na Opium znałem tylko Bagińskie i Monderka)- No i jakim cudem nie spotkałem się z tak kreatywnymi twf3rcami zanim wyjechałem z Polski :(
~CtmNmhWJspHlLeah

Aż mi wstyd. Już poprawiam 0.o

Co do Jasonowego Frosta, śledzę pilnie wszystkie informacje i jak dotąd nic o premierze nie wiadomo.
Olka

"Skolei 16 października" -> Z kolei :P
~

A czy ktoś wie kiedy i czy w ogóle pojawi się na ekranach film z Jason'em pod tytułem The Frost ( czy jakoś tak:) )
~jjjjjjj