Nowości

:: Fortuna horrorem się toczy - Dominic Monaghan

 8.10.2008 | Olka
Dominic Monaghan i Freddy Rodriguez (6 stóp pod ziemią) mają zagrać w filmie gatunku thriller-horror, oferujący rozwiązania na problemy ekonomiczne.

Umiejscowiona w 2100 roku, Fortuna pokazuje Ziemię jako miejsce, gdzie załamana ekonomia i klimat wyeliminowały klasę średnią, pozostawiając kilku bardzo bogatych i niewiarygodne masy ludzi żyjących w ubóstwie. Aby dać nadzieję i uniknąć rewolucji, klasa wyższa tworzy Fortunę, tajemniczą grę, gdzie 1 na 1000 wygrywa dużo pieniędzy i dołącza do klasy wyższej. Ale mają też ukryty cel, aby "zmniejszyć ubóstwo" o 30% w 50 lat, lecz on przychodzi ze śmiertelną ceną.

Monaghan, Rodriguez i scenarzysta-reżyser Fortuny, Barthelemy Grossmann zagrają desperatów, którzy grają w tę grę w pobliskiej wieży.

Film finansowany z środków prywatnych będzie produkowany przez Laurenta Zilbera i współprodukowany przez Scotta Duncana.

Sześciotygodniowe zdjęcia rozpoczynają się 10 listopada w Sofii w Bułgarii.

źródło: hatak.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

The jacket is perfect, and the embellished velvet tote is right up my street. I am so fed up of #d;ull&339; bags lately. Well to be honest, I just can’t seem to find anything a little different. It's looking like I may have to customize my own! x
~901raGECX

W najnowszym odcinku Grey's Anatomy występuje gościnnie Roswellowy Nasedo ;)
justynka__