Nowości

:: Szorty #35

 27.8.2008 | Olka
Pojawił się plakat promujący 5 sezon Grey's Anatomy, który już na dniach zawita w ramówce amerykańskiej stacji ABC. Jego większa wersja dostępna jest po kliknięciu na obrazek towarzyszący newsowi. Fani Meredith i Derecka powinni być zadowoleni.

Zainteresowanych najnowszym filmem Brendana Fehra, Other Side of the Tracks odsyłam na YouTube, gdzie można posłuchać dwóch utworów z filmu, pod które zostały podłożone fragmenty filmu. W obu pojawia się Brendan.

The House Bunny z udziałem Colina Hanksa trafił właśnie do kin. Nieźle radzi sobie w amerykańskim box-office nadal plasując się na drugim miejscu mimo premiery, która miała miejsce w ubiegły piątek. Z recenzji fanów wynika, że na filmie można się pośmiać, ale to nic specjalnego. Ciekawe, jak The House Bunny poradzi sobie w Polsce, o ile tu dotrze, ale jakoś w to nie wątpię. Na pewno trafi na DVD, a czy do kin jeszcze się okaże.

źródła: greys.blox.pl, b-fehr.org

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

My hat is off to your astute command over this toibr-pcavo!
~FQoaicxrM3c

http://www.greysanatomyinsider.com/
Na tej stronie jest najnowszy zwiastun do GA. Niestety sprawdziło się najgorsze :(((
justynka__

Na TVN po 14 emitowany jest teraz serial The Eyes, gdzie główną rolę gra aktor znany z Private Practise, a dodatkowo w dzisiejszym odcinku gościnną rolę miała także Kate Walsh.
~izzy