Nowości

:: Fort McCoy - Brendan Fehr żołnierzem podczas IIWŚ + Samurai Girl

 25.8.2008 | Olka
Pięć dni temu padł pierwszy klaps na planie nowego filmu z udziałem Brendana Fehra. Fort McCoy oparto na prawdziwych wydarzeniach i wspomnieniach matki Kate Connor - Kate zresztą jest autorką scenariusza do filmu.

Akcja filmu rozgrywa się w Lensing w stanie Wisconsin opowiadając historię rodziny Stirngów mieszkających pomiędzy amerykańską bazą wojskową, a obozem jenieckim dla Niemców i Japończyków podczas II Wojny Światowej. Główną rolę zagra Eric Stoltz (co ciekawe współpracował on już wcześniej z Brendanem - mianowicie wyreżyserował film Paddyville, w którym wystąpił Fehr). Brendan wcieli się w postać sierżanta Dominica Rossi stacjonującego w tytułowym forcie.

Wspomniana wcześniej Kate Connor wystąpi w filmie wcielając się w postać własnej babki, Ruby Stirn. W Fort McCoy wystąpią również m.in. Seymour Cassel, Camryn Manheim i Lyndsy Fonseca (Dylan z Gotowych na wszystko).

Natomiast zainteresowanych najnowszym serialem z udziałem Brendana odsyłam do działu |Multimedia|, gdzie dodałam nowe zdjęcia promujące Samurai Girl. Zachęcam was również do obejrzenia nowych (1) zapowiedzi serialu (2)

Dodaj komentarz