Nowości

:: Zapraszamy na forum!

 22.8.2008 | Olka
Statystyki naszego serwisu pokazują, że baza fanów Roswell wcale nie zniknęła. Zachęcamy was nie tylko do zaglądania na naszą stronę, ale również aktywnego uczestniczenia w życiu forum, gdzie rozmawiamy nie tylko na temat naszych seriali, ale poruszamy też wiele innych ciekawych spraw. Najwyższy czas nieco je rozruszać! Obejrzałeś ciekawy film, albo serial? Poleć go pozostałym ROGALowym* fanom w temacie Filmy Roswell-Fanów. Wybrałeś życie Amisza? Wytłumacz dobrodziejstwa wynikające z nowej wiary/stylu życia w pokoju Veritas. Rozśmiesz innych zasłyszanym dowcipem lub obejrzanym w sieci śmiesznym filmem w pokoju Miodzio moderowanym przez naszego ulubionego kota w czapce z... arbuza ;) Na forum strony www.roswell.pl znajdą coś dla siebie wszyscy od entuzjastów muzyki, czy sportu, przez miłośników ROGALowej twórczości fanów w różnej postaci po czytelników Harry'ego Pottera!

*ROswell, GA, Lost

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

da rechem 4e iama jelinae i vuzmojnost sus sobstveni sredsstva da izgradia v dvora si edna 10kW-va fotovoltai4na centrala svurzana kum elektri4eskata mreja,triabvali da uvedomia suotvetnata energiina kompania za nameereniata si i kolko produljitelna e procedurata po prisuediniavane ,pla6tat li se niakakvi taksi za tova ,za6toto sum chuval 4e isgrajdaneto e lesno ,a PRISUEDINIVANETO kum MREJATA stavalo mnogo tromavo
~mCyiLJvbZPEiYHbbEc

Wcale nie ogromna. Jest wiele osób nie radzących sobie z interpunkcją, ale chociaż minimum każdy zna i nie wymaga to ogromnego poświęcenia, by wrzucić przecinek przy "że", czy innym "iż". Póki wypowiedź jest krótka, jak np. komentarz pod postem brak interpunkcji da się przeżyć, ale kiedy na forum wypowiadasz się w dłuższej formie nie spodziewaj się, że ktoś będzie się męczył z czytaniem twojego postu lub jego moderowaniem, skoro tobie nie chce się nacisnąć w klawiaturę kilka razy więcej by wrzucić do tekstu znaki interpunkcyjne, które wszystkim ułatwią przeczytanie tego, czym chcesz się z innymi podzielić.
Olka

błędów ortograficznych tam nie było:) brakowało przecinków a to ogromna róznica. Co innego przeczytany a co innego krytykowany nie za poglądy a za sposób pisania.
~klo

Traktujesz ortografię jako opcjonalny, nic nie znaczący, estetyczny detal? To źle o tobie świadczy.

Obserwowany? No chyba własnie po to pisze się na forum, żeby ktoś to przeczytał. Nie?
{o}

Hmm bardzo dawno temu napisałam na forum jeden post. Nie zawierał przekleństw, niekogo w nim nie obrazałam. A mimo to dostałam upomnienie, że mój post jest nieestetyczny, bo nie używam przecinków i kropek. I to własnie jest powód, dla którego nie psize nic na waszym forum, bo mam wrażenie, że każdy moj post byłby obserwowany.
~klo