Nowości

:: Szorty #34

 16.8.2008 | Olka
Miało być tylko o Colinie, ale informacji przybyło, więc będą kolejne Szorty. Skoro wspomniałam o Hanksie to od niego zacznę. Mianowicie pewien czas temu Colin udzielił wywiadu, w którym nadmienił mimochodem, że chętnie zagrałby w serialu Mad Men. Informacja ta doszła do uszu producentów serialu i postanowili wykorzystać możliwość wciągnięcia do serialu dobrego aktora o znanym, jakby nie było, nazwisku. Colin wystąpi w trzech najbliższych odcinkach poczynając od jutrzejszego. Wcieli się on w postać księdza. Zapowiedź odcinka, w której widać Colina jest dostępna na YouTube. Gwoli ścisłości Mad Men to doskonały serial, który zdobywa całą masę nagród. Akcja umiejscowiona w Nowym Jorku, w agencji reklamowej pokazuje zmiany obyczajów amerykańskiego społeczeństwa, które nastąpiły na początku lat 60' XX wieku.

Matthew Fox - Wczoraj pisałam, że obsada serialu Zagubieni liczy na podwyżkę. Dziś oficjalnie wiadomo już, że na pewno otrzyma ją Fox, jako, że stanowi rdzeń całej fabuły serii o rozbitkach lotu Oceanic. Od teraz aktor będzie otrzymywał 225,000 $ za odcinek... Zakładając, że rocznie powstaje jeden sezon o 22 odcinkach aktor zarobi niemal 5 mln $. Zupełnie jakby co roku wygrywał kumulację w Totka. Jestem zazdrosna ;)

Prywatna Praktyka - pojawił się kolejny zwiastun nadchodzącego sezonu. Jak się dobrze przyjrzycie zobaczycie w nim KaDee Strickland, czyli żonę Jasona Behra.

I na koniec informacja czysto sezonowo ogórkowa - Sandra Oh i Chandra Wilson pojawią się na Ulicy Sezamkowej. W przeszłości z obsady Chirurgów na Sezamkową zawitał już T.R. Knight.

źródła: greys.blox.pl, chaotic.blox.pl, colin-hanks.com

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Superb inratmofion here, ol'e chap; keep burning the midnight oil.
~j9CVPHopLlAM

IJWTS wow! Why can't I think of tnhigs like that?
~SCLSCsOtaBGD

Muszę obczaić ten serial...
ALEX_WHITMAN

Jak ja to czytalam :/ :D
Beauty_Has_Come

Colin tutaj gra... księdza, jak napisano w newsie :)
Olka

Colin tutaj jak ksiądz wygląda :)
Beauty_Has_Come

A ja kocham Elmo ;) odcinki ze sławnymi osobami są rewelacyjne, ale nic nie pobije występu Elmo w Rove Show jakieś dwa lata temu : http://pl.youtube.com/watch?v=AxW6-_Qx1JA

polecam :)
justynka__

racja. ja mam nawet swój ulubiony odcinek. chyba nigdy nie dotarł do polski. http://www.youtube.com/watch?v=Ptbp0pmcg3U
Olka

Jaka szkoda, że nie emitują już u nas Ulicy Sezamkowej ;)
Beauty_Has_Come