Nowości

:: Weekend z TV

 14.8.2008 | alex
Na nasze szczęście, po raz pierwszy od kilku miesięcy, przejrzałem program telewizyjny. Parę lat temu znałem całą ramówkę, a teraz wiem, że tylko Moda na Sukces wciąż leci :)
Wracając do tematu. W weekend mam dwa dobre filmy do obejrzenia.Pierwszy z nich to Pod słońcem Toskanii, który leci w sobotę o 20.00 na Polsacie.
Frances Mayes (Diane Lane), 40-letnia pisarka, która po rozwodzie postanawia opuścić hałaśliwe amerykańskie miasto, aby zaszyć się na słonecznej włoskiej prowincji i rozpocząć tam nowe życie...
Jest to nietypowa komedia romantyczna, z polskimi akcentami i z Sandrą Oh (dr Yang z Grey's Anatomy). Niestety nie pamiętam jak wielką rolę odegrała. Z ciekawostek dodam, że główna bohaterka grała w filmie z Colinem Hanksem Untraceable, o którym pisałem ostatnio.

Drugi film (więcej gwiazdek) to Kroniki portowe, w których gra Jason Behr. Obsada aktorska jest naprawdę świetna: Kevin Spacey, Juliann Moore, Cate Blanchett, Judi Dench. Emisja filmu na TVP1, w niedzielę o 22.00 (czyli bez reklam).
Piękna opowieść o człowieku, który na zapomnianej przez Boga wyspie odnajduje swoja tożsamość i odzyskuje utracone w dzieciństwie poczucie własnej wartości.
Jason Behr gra w nim zagubionego i buntowniczego nastolatka, który podobnie jak i główny bohater powoli odnajduje drogę do siebie i godzi się z życiem.

W piątek o godzinie 10:15 na Polsacie będzie można obejrzeć film z Majandrą pt. Celeste w Nowym Jorku.

Tyle przed długim deszczowym weekendem.

P.S. Świetnie wygląda w tej "czapeczce".

Źródła: Filmweb, Onet

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

wow, it is insanely hard to make findres after college! In college, everyone wants to make fast findres right away and you meet so many people all the time in classes, clubs, dorms, etc. But in the real world, people seem to be set in their ways and have so much more going on. I've had trouble making findres and all of my coworkers are older so I wouldn't have fun hangin' with them lol. Luckily my roommate is my best friend. Thanks for your tips! My boyfriend lives 4 hours away and one of the big reasons I don't want to move to be closer to him is that I'm afraid of not knowing anyone in the city besides him. Everyone needs findres! Who would I go shopping with? haha
~nyVDkdeSdOu

Obejrzałam sobie wczoraj kroniki portowe, koło 23 zaczeło mi sie przysypiać, ale wtedy pojawił sie Jason i odrazu lol na twarzy i rozbudzenie :D
Lav

W "Pod słońcem Toskanii" zagrała również Kate Walsh ;) Widziałam tylko początek i ona razem z Sandrą Oh namawiały główną bohaterkę na wyjazd do Włoch ;)
justynka__

A ja nie miałem okazji :/
ALEX_WHITMAN

Celeste w Nowym Jorku - obejrzałem i przyznam, że było to przyjemne kino familijne :). Zresztą można się było tego spodziewać po producencie filmu, czyli stacji ABC Family. Aczkolwiek oczywiście nie jest to jakieś kino najwyższych lotów - ot taki film łatwy, lekki i przyjemny, akurat na przedpołudniowy seans.
baklo

a film z jasonem:D czego wiecej można chcieć w ten deszczowy weekend:P
~Lav

Poprawiłem :)
ALEX_WHITMAN

Zapomniałeś, że w piątek 15.08 o godzinie 10:15 na Polsacie będzie można obejrzeć film z Majandrą pt."Celeste w Nowym Jorku"
~

W Paincie robię ramki :P A w czym robić?
ALEX_WHITMAN

Jak się korzysta z Painta to tak wychodzi :P
Olka

Potwierdzam :) Fotka coś mi niewryaźnie wyszła :/
ALEX_WHITMAN

ale czapeczki bynajmniej nie nosi w Kronikach portowych
Olka