Nowości

:: Colin Hanks

 11.8.2008 | alex
W ostatni piątek, tj. 08.08.08 r. na stacji CBS, w programie Late Late Show with Craig Ferguson jednym z gości był Colin Hanks. Wiązało się to z promocją jego najnowszego filmu The House Bunny. O filmie pisała już w kwietniu (niezastąpiona) Olka, a więc nie wnikam już w szczegóły. Dla przypomnienia odsyłam do newsa The House Bunny - trailer do filmu z Colinem. Opisana jest fabuła filmu oraz rola Colina.
Program Craiga Fergusona jesti bardzo lubianym show w USA. Oczywiście wywiad z Colinem jest dostępny na www.youtube.pl. Filmik nie jest długi (ok 8 min.), dość wyraźnie mówią, a więc zachęcam do zapoznania się z nim.
Najbardziej podobało mi się, jak Colin zaczął piszczeć...

Jak już piszę o Colinie, to dodam że obejrzałem ostatnio film Untraceable (Nieuchwytny), gdzie zagrał on rolę drugoplanową. W skrócie chodziło o seryjnego mordercę, który uśmiercał swoje ofiary w zależności od ilości osób odwiedzających stronę, na której można było to oglądać. Colin zagrał agenta FBI Griffin'a Dowd'a.
Film średnio fajny, można obejrzeć i zapomnieć, aczkolwiek w pewnym momencie daje do myślenia. Polecam na własną odpowiedzialność.

Za info dziękuję Kostkowi, jednocześnie przepraszam za moje problemy z pocztą. Przypominam mój e-mail: alex_whitman@interia.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I have not checked in here for a while as I thought it was getting boring, but the last several posts are good quality so I guess I&l;#1782l add you back to my daily bloglist. You deserve it my friend
~lV6LQagkRzx0

Zgadzam się całkowicie, Ferguson jest genialny, polecam każdemu kto lubi zdrowe poczucie humoru:)
kostex@o2.pl

Ups, to byłam ja!
megg

:D, dzięki za tego newsa! Kocham, kocham, kocham Fergusona! Naprawdę polecam jego program!
~