Nowości

:: Lost: Zagubieni wracają do AXN

 9.8.2008 | BAKLO
We wrześniu Zagubieni wracają do ramówki stacji AXN. Na 7 września stacja zaplanowała 9-godzinny maraton z serialem. W godzinach od 14:00-22:00 powtórzonych zostanie 8 dotychczas wyemitowanych odcinków 4 sezonu, po czym o godz. 22:00 rozpocznie się premierowy pokaz 9 odcinku. Kolejne epizody czwartej serii (a jest ich łącznie 14) będzie można oglądać co tydzień w niedzielę, właśnie o godz. 22:00. Powtórki premierowych odcinków będę emitowane w środę o godz. 23:00.

Oznacza to, że emisja czwartego sezonu w AXN zakończy się prawdopodobnie w połowie października, po czym serial trafi do TVP1. Premiera piątego sezonu w USA zaplanowana jest dopiero na styczeń 2009. Produkcja tegoż sezonu ma ruszyć pod koniec sierpnia.


Dodaj komentarz


Wasze komentarze

time for, and some agents are calsioutuy optimistic that fall will yield more ringing phones.  On the cycle market of emotions, real estate agents on average, are somewhere between anxiety, denial, and fear, depending on the
~AOkG5E18UkZ

We're like a cult but with bteter Kool-Aid. Offensive? Naaaah! Love getting your blogs, enjoy enjoy, XXX Jane I'm off to Sarasota tomorrow, and have it in mind that I may go home via Tennessee if it's not TOO far outof the way, to see the art museum you recommended.
~uvqhJnKJRnTpo

I was really confused, and this answreed all my questions.
~OixaofhyvpPzbILhMP

JA TAM WOLE NA AXN OGLĄDAĆ ZAGUBIONYCH
~

:-)super zagubieni w tvp1 4sezon
~

ODPOWIADAM nie zagra w 3część wzgórza mają oczy bo została uśmiercona w 1części
~

a propo może to nie na temat ale czy emilie de ravin zagra w 3część wzgórz mają oczy 3 ktura rusza w listopadzie 2008roku?
~

AXN rusza z nowymi dalszymi odcinkami zagubionych 4 w każdą niedzielę o 22:05
~

LOST:zagubieni 4 w tvp 1 we czwartki po dwa odcinki start 4września 2008
~

ale już napewno w axn będą zagubieni ale co się stanie z serialem pod osłoną nocy 2sezonem przerwją go
~

ja obejrzałam już wszystkie odcinki 4sezonu w n nowej generacji telewizja n tam na zamówienie jet lost seria czwarta
~

ale fajnie obejrzę ten marato w axn o 22:00 nowe odcini lost 4 super?
~

Boże jestem taki szczęśliwy tylko że ja mam pakiet mini cyfrowego polsatu i nie ma axn ale ponoć tvp1 wyemituje 1-2odcinki 4sezonu już 4września ?
~