Nowości

:: Fear ItSelf

 2.8.2008 | alex
Wykrakałem ten tekst o Shiri w ostatnim wpisie. Od ok. ośmiu tygodni w USA ukazuje się serial Fear ItSelf. Jak narazie w planach jest wyemitowanie 13 odcinków. Fear ItSelf jest serialem dla fanów horrorów. Każdy odcinek to odrębna historia, zróżnicowana tematycznie (zombie, duchy) w której głównych bohaterów grają znani aktorzy m.in. Eric Roberts, (brat Julii Roberts), Cynthia Watros (Libby z Lost), Rachel Miner (Dani z Californication).

Shiri zagrała w 7 odcinku pt. Community młodą mężatkę Tracy, która stara się zajść w ciążę. Wraz z mężem Bobbym otrzymują ofertę zamieszkania w świetnym miejscu, pod pewnym warunkiem...

To mój krótki opis, ponieważ nie chcę wam psuć zabawy w czasie oglądania.
Z ciekawostek dodam, że serial ma sporą oglądalność - ok. 5 mln, co dobrze mu wróży. Chociaż nie ma też większej konkurencji w końcu jest tzw. sezon ogórkowy. Jak dla mnie (fana filmów grozy) ta seria jest naprawdę niezła, szczególnie że od czasów The X-files w TV nie było nic godnego polecenia. Opowieści z krypty mogą się przy tym schować.

I jeszcze taka mała niespodzianka. Na (fenomenalnym) www.youtube.com, znalazłem filmik z Shiri, która opowiada o swojej roli w tym odcinku. Kliknijcie na link, a przeniesie was tam gdzie trzeba. Zdjęcie przy wpisie, to kadr z serialu.

Tyle na ten weekend.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

CHCIALEM ALE POSZEDLEM SPAC BO JUZ MI SIE SAME OCZY ZAMYKALY
~BASTEK475

A szkoda, bo to bardzo dobry film! Powinieneś obejrzeć w całości.
Olka

wiesz Olka bo przez ten czas tylko ogladalem ten film
~bastek475

pojawił się na jakieś 10 sekund zaraz na początku filmu :)
Olka

ostatnio ogladalem miasteczko platensvile czy cos takiego i role poboczna gral tam nasz jason behr
~-bastek475

W piątek 15.08 o godzinie 10:15 na Polsacie będzie można obejrzeć film z Majandrą pt."Celeste w Nowym Jorku"
~

A ja już wolę żeby była z Alexem, niż gdyby miała wrócić do Pana G., z którym tworzyli świetną parę, ale przyjaciół. Nie było między nimi żadnej chemii widocznej na ekranie, przynajmniej według mnie.
~izzie

"Powróci natomiast wątek relacji Izzie i Alexa"

^ Nic gorszego nie mogli wymyślić. :/
~Elizabeth

SPOILER

"Mimo pogłosek, które od kilku miesięcy elektryzowały telewizyjną publiczność, odtwórczyni roli Izzie Stevens – Katharine Heigl pozostanie w serialu. Jej bohaterka nie będzie ani chora ani na skraju śmierci. Na pytanie o to, czy w nowym sezonie Izzie odkryje, ze ma raka mózgu (w dyskusji dotyczącej przyszłości Heigl w serii pojawiły się takie plotki), Rhimes odpowiada krótko - „Nie”.
Powróci natomiast wątek relacji Izzie i Alexa."
~izzie

No pierwszy nie był najwyższych lotów, aczkolwiek każdy znajdzie coś dla siebie. Mi (oprócz odcinka z Shiri) spodobał się odcinek 3 i 6 :) To serial, który mnie relaksuje... hehe...
ALEX_WHITMAN

Ja niestety po pierwszym odcinku bardzo się zawiodłam. Serial raczej słaby i ewidentnie mający zapełnić sezon ogórkowy. Nie wiem jednak, czy w tym przypadku sprawdza się powiedzenie "lepszy rydz nisz nic" :(
Olka