Nowości

:: William Sadler - plany na najbliższe lata

 24.6.2008 | Olka
Postanowiłam bliżej przyjrzeć się filmografii Williama Sadlera i jak się okazuje na liście jego tegorocznych projektów znalazło się kilka kolejnych tytułów. Są to filmy niskobudżetowe, które raczej nie trafią do Polski, ale warto o nich wspomnieć… albo się z nich pośmiać ;)

Nothing Sacred (2008) - niezależna produkcja, której wyszłoby na lepsze, gdyby nie ujrzała światła dziennego. Z pewnością dobiją ją niepochlebne recenzje. Dlaczego niepochlebne? Tak wnioskuję po obejrzeniu zapowiedzi Nothing Sacred.

Horror fantasy opowiada historię rodzeństwa bliźniąt, które zgodnie z przepowiednią ma pomścić śmierć matki z rąk ich ojca.

Film wyreżyserowali Dylan Bank i Morgan Pehme. Na ekranie zobaczymy Sadlera, Alana Barnesa Nethertona, Naama Katesa, Thierry'ego Lhermitte oraz Philippe'a Nahona. Zainteresowanych plakatem odsyłam na stronę horror-fanatics.com.

Shadowheart (2008) - W 1865 roku James Conners wraca do rodzinnego miasteczka Legend w Nowym Meksyku aby pomścić śmierć swojego ojca Thomasa (Will Sadler), gdzie zmierzy się z bezwzględnym Will'em Tunneyem. W rodzinnym miasteczku oprócz pragnienia zemsty odnajduje także swoją dawną miłość. Sytuacja komplikuje się gdy James musi wybrać między dopełnieniem przyrzeczenia, a własnym odkupieniem.

Film w reżyserii Deana Alioto powstał na podstawie opowiadania Justina Amenta. Za scenariusz odpowiedzialni są Peter Vanderwall, Dean Alioto i Brad Goodman.

Mining (2009) – na ten film będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale kto wie, może warto, bo obsada prezentuje się zachęcająco. Oprócz Williama na ekranie pojawi się Anthony Lapaglia (Bez śladu), Giovanni Ribisi (Na imię mi Earl), Ian Hart (Sniadanie na Plutonie, Marzyciel) oraz Tony Curran (Dobry Niemiec). Główne role nadal nie zostały obsadzone, ale debiutujący w roli reżysera Jason Barry zdradził, że stara się pozyskać do obsady znane gwiazdy pochodzenia irlandzkiego (Colin Farell?).

Akcja Mining rozgrywa się w 1910 roku koncentrując się wokół dwóch Irlandzkich imigrantów wydobywających rudy żelaza w miejscu dzisiejszego Manhattanu, które zresztą posłużyły jako budulec pierwszych wielkich budynków. Pochodzący z różnych klasach społecznych obaj dążą do tego, by oderwać się od przeszłości. Kiedy na horyzoncie pojawia się szansa na realizację marzeń zostają one zniszczone przez pewnego magnata, który sukcesywnie przejmuje kontrolę nad tytułowym miasteczkiem, w którym mieszkają.

The Hills Run Red (2009) - kolejna produkcja, która raczej nie przyniesie nikomu chluby.

Pewien fanatyczny fan slasherów poszukuje osławionego scenariusza ulubionego gatunku filmów. Poszukiwania doprowadzają go wraz z dwoma przyjaciółmi do lasu, gdzie niegdyś kręcono produkcję. Wkrótce okazuje się, że film nadal jest kręcony, a troje przyjaciół musi walczyć o życie by już na zawsze nie stać się jego częścią.

Sensu w tym za grosz. Ale może się mylę, bo aż 4 producentów wierzy w powodzenie produkcji: Robert Meyer Burnett, Steve Richards, Roee Sharon, Erik Olsen… Film na podstawie scenariusza Johna Dombrowa i Davida J. Schowa wyreżyseruje Dave Parker. Obok Williama zobaczymy Sophie Monk, Tada Hilgenbrinka, Janet Montgomery, Alexa Wyndhama i Ewana Bailey.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Thanks guys, I just about lost it lnookig for this.
~REFuEeaz