Nowości

:: Eagle Eye - William Sadler

 19.6.2008 | Olka
Po ekranizacji Mgły Sthephena Kinga przyszedł czas na kolejny potencjalny międzynarodowy hit, w którym wystąpi William Sadler. Fabuła Eagle Eye, bo o tym filmie mowa, obraca się wokół historii młodego człowieka i samotnej matki, którzy zostali wrobieni i jako potencjalni terroryści zmuszeni do bycia członkami tajnej komórki, której celem jest zrealizowanie politycznego zamachu.

Film docelowo ma przynieść widzom porządną dawkę rozrywki w sensacyjnym opakowaniu z domieszką thrillera. Na ekranie zobaczymy same znane nazwiska - Shia LaBeouf, Rosario Dawson, czy Billy Bob Thorton. Sadler wcieli się w filmie w postać William Shawa, o której nic więcej póki co nie wiadomo. Jako ciekawostkę dodam, że aktor już raz spotkał się na planie filmowym z LeBeoufem, a mianowicie w The Battle of Shaker Heights zagrał jego ojca.

Zapowiedź filmu dostępna jest na YouTube (zainteresowanych większą rozdzielczością i lepszą jakością obrazu odsyłam na oficjalną stronę - link poniżej). Za kamerą stanął D.J. Caruso, któremu zdaje się tak spodobała współpraca z Shią na planie Niepokoju, że postanowił uczynić z niego gwiazdę swojej najnowszej produkcji. Za scenariusz odpowiedzialni są John Glenn, Dan McDermott, Hillary Seitz i Travis Wright. Producentem wykonawczym został sam "guru" Spielberg, więc kto wie, wyjdzie z tego kawał porządnego kina.

Premierę Eagle Eye zaplanowano na 26 września br. Oficjalna strona filmu - www.EagleEyeMovie.com.


Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Alrhigt alright alright that's exactly what I needed!
~aCAJTPnu7Y4A

Another perspective is that extenral validation in any form is unnecessary when you have complete and utter faith in inner knowing. In other words, to have insight into certain truths means you do not require someone else to approve or coroborate. In a similar way, when it comes to unusual experiences, as you evolve to have unwavering trust and acceptance of all that you are, questions are not raised.
~GpfyzoJGb

Chciałam tylko dodać, że niżej wspomniany film był słodki, uroczy i mi się podobał ;).
megg

Dzisiaj (sobota) o 20.00 na TV4 "Celeste w Nowym Jorku" z Majandrą.
megg