Nowości

:: Szorty #30

 17.6.2008 | Olka
Shiri Appleby - Kilka dni temu aktorka odwiedziła forum jej poświęcone i zostawiła kilka informacji dla swoich fanów. Jak się okazuje Shiri pojawi się w najnowszym 15 sezonie Ostrego dyżuru, gdzie wcieli się w postać nowej lekarki. Ostatnimi czasy nie było o niej słychać, bo jak się okazało w marcu spadła z konia i złamała miednicę. Na szczęście już po wszystkim i Shiri planuje już wyjazd do Nowego Jorku. A ostatnio została sfotografowana z Zachem Braffem zatem wygląda na o, że rozmowy fanów o ich rozstaniu kilka miesięcy temu nie potwierdziły się. Zdjęcia znajdziecie na stronie shiri-online.com

Brendan Fehr - nie pamiętam, czy wspominałam już o pojawieniu się pełnego zwiastunu The Other Side of The Tracks. Jeśli tak, to przepraszam, jeśli nie, odsyłam na YouTube.com.

Emilie de Ravin - bardzo dawno temu informowaliśmy was o separacji Emilie z mężem Joshem Janowiczem. Chyba już wszystko wróciło do normy, bo para była widziana razem w kwietniu br.

Nick Wechsler - trailer do najnowszego filmu z udziałem Nicka (po bardzo długiej przerwie jaką zafundował sobie aktor od grania na ekranie) możecie obejrzeć na MySpace.com

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

nie, no z PB to było wiadomo że na jedyn sezonie się nie skończy, raczej 3 sezon to była niespodzianka ;)
za to że ER jeszcze żyje to był wielki szok!
ja trutaj sie z LOSTów śmieje że sie z nich robi Moda na Sukces, ale 15 serii każda po kilkanaście odcinków... hmm...
dziwne, ale ostatni odcinek jaki pamiętam to jak Cloney odchodził hihi
Czips

Nigdy nie wiadomo, który sezon jest ostatni ;) Kiedy oglądałam Prison Break, myślałam, że się skończy na 1 potem, że na 2 ;)
Beauty_Has_Come

15 sezon jest ostatni
~bastek475

To to jeszcze kręcą???
Kwiat_W

Shiri Appleby grała w pilocie ER panią Murphy ciekawie czy twórcy o tym pamiętają?
~

Szkoda, ze nowych odcinków ER już nie ma w polskiej telewizji. Chętnie bym popatrzyła jak sie tam wpasuje Shiri - bo to chyba rola na cały sezon, a nie epizodyczna? :)
Beauty_Has_Come