Nowości

:: Punisher - Julie Benz

 16.6.2008 | Olka
Po występie w najnowszej odsłonie przygód dzielnego chojraka Rambo przyszedł czas na kolejny projekt w filmografii Julie Benz (agentka Topolsky z Roswell), w którym aktorka będzie partnerować (choć to za dużo powiedziane) dobremu zabijace. Rozchodzi się o 3. z kolei próbę przeniesienia losów komiksowego Punishera na wielki ekran.

Frank Castle kontynuuje swoją krucjatę zabijając i torturując gwałcicieli, morderców i im podobnych psychopatów. Tym razem wybiera się do Nowego Jorku, aby pozbyć się Jigsawa, który ma z Frankiem zatarg z przeszłości. Główny bohater po raz kolejny musi stawić czoło mafii jako tytułowy Punisher, nie wiedząc, że Jigsaw miał swój udział w zabiciu jego rodziny.

Jak wspomniałam Punisher: War Zone jest 3 filmem kręconym niezależnie od dwóch pozostałych, który stara się zainteresować widzów historią człowieka, któremu nie pozostało już nic do stracenia, a do przodu pcha go jedynie chęć zemsty na oprawcach swojej rodziny. Zarówno wersja filmu z 1984 roku z Dolphem Lundgrenem w roli głównej, jak i z 2004 z Thomasem Janem zakończyły się rozczarowaniem widzów. Po obejrzeniu zwiastunu Punisher: War Zone i tej części wróżę sromotną porażkę. Zresztą oceńcie sami, klikając w powyższy link.

Mamy jednak pozytywny akcent - na potrzeby filmu Julie Benz przefarbowała się na brąz. Moim zdaniem jako brunetka wygląda uroczo :) Aktorka wcieliła się w postać włoszki Angeli Donatelli mieszkającej z mężem policjantem w Nowym Yorku, która wpada we wściekłość po tym, jak zostaje skrzywdzona jej córka.

Film wyreżyserowała Lexi Alexander (Hooligans) na podstawie scenariusza Matta Holloway'a i Arta Marcuma. Jako ciekawostkę dodam, że owa pani jest byłą mistrzynią świata w Karate i Kick boxingu, co jak widać w scenach walki pokazanych w trailerze raczej wyszło obrazowi na dobre. W głównej roli zobaczymy znanego z serialu Rzym Raya Stevensona. W filmie zagrają także, Dominic West, Dash Mihok, Colin Salmon i Doug Hutchison.

Punisher: War Zone zadebiutuje w amerykańskich kinach 12 grudnia br. Dodatkowe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie filmu.

źródło: Hatak.pl

P.S. A ja (my?) czekam z niecierpliwością na wrześniową premierę 3 serii rewelacyjnego serialu z niemałym udziałem aktorki - Dexter.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Pochwalam Olka :) Dexter Rządzi :)
ALEX_WHITMAN

>> Kwiat_W "Musiałem na filmwebie sprawdzić kim jest ta "Julie Benz" - identycznie jak ja ;)
Beauty_Has_Come

Też jej nie poznałem :) Musiałem na filmwebie sprawdzić kim jest ta "Julie Benz" XD
Kwiat_W

czy ktos w ogóle jeszcze pisze nowe fun fictions
~:(

Nie tylko Ty- ja tez czekam z olbrzymią niecierpliwością na Dextera! Rewela. ;)
megg

Nie poznałam Agentki Topolsky w tych włosach ;) Jak spojrzałam na fotkę, nie wiedziałam o kogo w newsie chodzi i co ma wspólnego z naszymi serialami. Co do filmu - nie moje klimaty.

A Dextera nie miałam okazji w ogóle oglądać - na którym kanale była emisja??
Beauty_Has_Come