Nowości

:: Historii Katie ciąg dlaszy + okładki DVD

 14.6.2008 | Olka
Jak się okazuje to sama Katherine postanowiła wycofać się z wyścigu o zdobycie nagrody Emmy w tegorocznym rozdaniu. Aktorka uznała, że w ostatniej serii popularnego serialu wątek jej postaci nie był wystarczająco rozwinięty. Jak donosi magazyn Entertaiment Weekly, stanowisko gwiazdy bardzo rozdrażniło twórców serialu.
Dostosowaliśmy się do filmowego grafiku Katherine, a teraz ona krytykuje nas za mało interesującą historię jej postaci? W ten sposób zachowała się wyjątkowo niewdzięcznie i wymierzyła policzek scenarzystom, dzięki którym otrzymała w ubiegłym roku swoją pierwszą nagrodę Emmy - mówi pracownik ekipy produkcyjnej.

Widać zatem wyraźnie, że konflikt między Heigl a producentami serialu pogłębia się. A przecież wszyscy wiemy, jak podobna sytuacja skończyła się w przypadku Isaiaha Washingtona.

Ale żeby nie było monotonnie dodam, że znamy już okładkę wydania 4 sezonu Chirurgów na DVD. Możecie ją obejrzeć na stronie amazon.com. A idąc tropem okładek zainteresowanych odsyłam również do okładki 4 sezonu Zagubionych także na amazon.com.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Pin my tail and call me a dnkeoy, that really helped.
~nbhWtnanTZfbhh

Dude, right on there borther.
~ImNfjwmq

"Czy tylko ja lubię Katie? :P"

Nie,nie tylko Ty. Według mnie dobrze robi,niech nie daję się zaszufladkować,GA i tak schodzi na psy,więc ewakuacja jest wskazana. ;)
Elizabeth

Otóż to :)
~Olka

Myślę, że dopóki nie zaczęła "gwiadować" wszyscy ją lubili, może nadal lubią, ale nie muszą pochwalać każdej jej decyzji.
Kwiat_W

Czy tylko ja lubię Katie? :P Amerykański rynek jest dość specyficzny, więc zobaczymy co się z tego urodzi :)
ALEX_WHITMAN

Myślę, że ci wszyscy paparazzi, którzy koczują pod jej domem dali jej mylne wrażenie bycia gwiazdą. Oj przejedzie się jeszcze na tym zadartym do góry nosie.
~Olka

Wydaje mi się że za bardzo ryzykuje... Dzięki GA osiągnęła taką popularność a te jej komedyjki romantyczne przynajmniej mnie nie zachwyciły... więc jak jeszcze bardziej skróci swój wątek w GA to i popularność może zmaleć...
~justynka

Kath ma rację - jej wątek był bardzo nierozwinięty.
Myślę, że to co robi jest ryzykowne :P Ale moża gra jest warta świeczki.
ALEX_WHITMAN

Ehh no tak... Szkoda że Kath tak postąpiła :( Jak zostanie wyrzucona z obsady to będzie kolejna strata :/
Tess

Ja nie widzę podobieństwa do sytuacji z Washingtonem. On, choć nie chciał, odpadł za podejrzenie o uprzedzenia do homoseksualistów, a ona sama się prosi aby ją wywalić.

Niech trzymają ją mocno, a ona niech się cieszy pierwszą i ostatnią Emmy ;P
Kwiat_W

Będzie się działo...
ALEX_WHITMAN