Nowości

:: Katie Heigl odchodzi z Chirurgów (?)

 12.6.2008 | Olka
Pytajnik w tytule newsa nie jest przypadkowy. Już wielokrotnie gdybało się na ten temat, a jednak wciąż mogliśmy oglądać aktorkę na ekranie. Nie mniej dość interesujący news pojawił się na filmwebie odnośnie powodów decyzji zrezygnowania ze współpracy producentów serialu z Heigl, że postanowiłam podać wiadomość dalej.

Katherine Heigl, która w zeszłym roku zdobyła nagrodę Emmy za drugoplanową rolę w "Chirurgach", nie ma szans na powtórzenie tego sukcesu. Wszystko z powodu decyzji producentów, by w kolejnym sezonie rola Heigl została zredukowana.

W ten sposób utalentowana aktorka nie mogła stworzyć kreacji, która walczyłaby o laury. Wszyscy zastanawiają się, jakimi dziwacznymi pobudkami kierowali się decydenci. Heigl nie powinna mieć jednak powodów do zmartwień. W zeszłym roku wystąpiła w dwóch kasowych komediach: "Wpadce" i "27 sukienkach".


Nominacje do tegorocznych Emmy zostaną ogłoszone 17 lipca.


źródło: filmweb.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

It would be lovely to see her in a dencet movie! Killers was awful. And what killed me was I paid full price to watch it in theatres... gross... (I only went because I was with a bunch of straight girls who wouldn't be dissuaded. Damn you shirtless Ashton Kutcher!)Please don't judge me.
~3GGcznYWDN

Teraz widać, że to ona im tą gałąź podcina. ;)
Kwiat_W

A no może... ;)
megg

Może będzie nową Królową Komedii Romantycznych :) Taka Meg Ryan naszego pokolenia :)
ALEX_WHITMAN

Jasne, tylko szkoda, że jej rola została zredukowana po to, żeby mogła się poświęcić w większym stopniu karierze kinowej. Poza tym, czy ktoś naprawdę wierzy, że po tych dwóch średnich komedyjkach czeka ją wielka filmowa kariera?
megg

Ja bym odszedł!!!
To dla niej zacząłem ogladać ten serial . I mimo że lubię Georga, Cristinę i resztę, to jednak ona nadaje temu serialowi inny wymiar :)
A to co mają zrobić producenci/scenarzyści to podcinanie gałęzi na której siedzą...

No chyba, że Kasia pójdzie na łatwiznę: większa kasa, mniej pracy, możliwość rozwoju poza małym ekranem :)
ALEX_WHITMAN