Nowości

:: Grey's Anatomy

 10.6.2008 | alex
Było o Lost będzie i o Grey's Anatomy. Bez spoilerowów.
Ostatni odcinek 4 sezonu nikogo bardzo nie zaskoczył. Mimo że Meredith potrafi być wkurzająca, to ostatnie minuty serialu należały do niej. Bardzo dobrze zagrała Katherina Heigl, ponieważ znowu była "lekko świrniętą" Izzie :)
Ogólnie odcinek oceniam na 4. Jednakże po czwartej serii mam uczucie niedosytu...
Czy wy też? Pamiętajcie o spoilerowaniu.

Z ważniejszych informacji:
Finałowy odcinek przyciągnął przed ekrany 17,82 mln widzów, co jest świetnym wynikiem. Dla porównania Lost miał fatalny wynik, bo zaledwie 12 mln widzów, a rozpoczynał sezon z 16 mln widzów.

I jeszcze ciekawostka. Jak podaje www.primetime.blox.pl w scenie końcowej dowiadujemy się, że w trumnie leży XXXX! Jednakże, nakręcono alternatywne zakończenia, które możecie obejrzeć na zagraniczej stronie www.redlasso.com. Kliknijcie na link, a bezpośrednio zostaniecie tam przeniesieni.

W czwartek kolejny mecz, więc na szybko "ozdobiłem" Katherinę.


Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Sending out a great big Thank You! to everyone who hepled make Mardi Gras 2012 a huge success! We are so blessed to have such generous supporters. If you didn't make it this year, you missed out on wonderful Cajun food provided by Cattleman's Southwestern Steaks and Seafood, friendly bartenders from Pepper's who served your favorite drinks with a smile, Louis Najar's awesome DJ's who kept the dance floor hopping, yummy king cakes by Esparza Bakery and a vast assortment of items in our silent auction.A great big Congratulations! to this year's king and queen, Tommy and Candice Rincon. This was our 18th Annual Mardi Gras Dinner and Dance and each year it gets better and better. We look forward to Mardi Gras 2013!
~dKiAuFbM

Ja też sesję mam i jakoś idzie, ale ogólnie wolałbym się poświęcić tematyce serialowej :)
ALEX_WHITMAN

witam witam...
znowu wróciłam:D
sesja w samym środku a ja zamiast sie uczyć nadrobiłam wszelakie zaległości i zobaczyłam końcówkę 3 i całą czwartą serie Chirurgów oraz LOSTów...
musze przyznać że miałam nadzieje na inne zakończenie i że doczekam sie go w 5 serii, chodzi mi przede wsyztskim o Yang i Burke'a:D oni muszą być razem hehe...
a LOST... planują kolejną serie? jeszcze troche i z tego sie zrobi jakaś Moda na Sukces... nie wspominając o tym, że ilość watków i "zagadek" do rozwiązania jest taka że oni do końća chyba sami nei wiedzą jak z nich wybrnąć i nie pamiętają ile ich było.
Czips

Ja nie widziałam jeszcze :(
Tess

A mi się końcówka podobała ;) Pozytywna i ogólnie cały finałowy odcinek mi się podobał
~justynka

Ostatni odcinek był pod koniec maja, ale dopiero teraz o tym napisałem.
ALEX_WHITMAN

Przeczuwałam, że Kath będzie nam kibicować w czwartek :D
Beauty_Has_Come

kiedy*
gosiek

to dzis byl ostatni? ee to ja nie myslalam. glupia koncowka. kidy dalej??
gosiek