Nowości

:: Majówka trwa

 19.5.2008 | alex
Ale nam się majówka w redakcji zrobiła :) Chyba to jakaś tendencja ogólnoświatowa, bo u naszych gwiazd nie wiele się dzieje. Siedzenie na serwisach plotkarskich jest bardziej przyjemne niż nauka do sesji.

Chyba najciekawszą rzeczą jaka się wydarzyła w świecie seriali było opublikowanie przez stacje (ABC, FOX, CBS, NBC) listy seriali, które wypadły z ramówki oraz które będą kontynuowane.
Nie musicie się martwić. Zarówno serial Lost jak i Grey's Anatomy otrzymały bez przeszkód możliwość kręcenia kolejnych odcinków. Obydwa seriale są hitami stacji ABC (tak jak i Desperate Housewives). Będziemy je oglądać już 5 sezon! W serialach jest już pewnego rodzaju osiągnięciem.

Jak wspominaliśmy ostatnio, za tydzień skończą się czwarte serie Lost oraz Grey's Anatomy (nie mogę się doczekać). Wtedy dowiemy się jak zakończyły się wątki z naszymi bohaterami. Zazwyczaj dzieje się mnóstwo emocjonujących rzeczy.
W Grey's Anatomy na koniec I serii poznaliśmy żonę Dereka Sheperda, na koniec drugiej serii zmarł Denny Duquette, na koniec trzeciej serii... Nie będę spoilerował, bo może ktoś nie oglądał. W każdym bądź razie jest bardzo ciekawie.
Co przyniesie czwarty sezon dowiemy się już niebawem.
Czy w obydwu serialach obsada będzie taka sama?
Co jakiś czas pojawią się plotki o "zmęczeniu" aktorów. Lato pod tym względem może być gorące.

Majowa fotka Katheriny Heigl dostępna w powiększeniu, po kliknięciu na miniaturkę.


Źródło: www.primetime.blox.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

It's really great that people are sharing this infmoration.
~BLwqRKjfU

Heh no zobaczy się co będzie :)
Tess

W maju zawsze przestoje :P To wszystko przez te długie weekendy, teraz kolejny :D
Beauty_Has_Come