Nowości

:: 2 dyskowy soundtrack z Lost

 5.5.2008 | BAKLO
Wkrótce do sprzedaży trafi kolejny album ze ścieżką dźwiękową z serialu Zagubieni. Soundtrack zawierający utwory z trzeciego sezonu będzie można znaleźć w sklepach w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii od 6 maja (niestety w Polsce najprawdopodobniej nieco później).

Tym razem w pudełku znaleźć będzie można 2 płyty CD, na których zmieściło się w sumie 67 utworów. Cena wydawnictwa to ok. 15 dolarów (po polsku to jak zwykle co najmniej 60 zł). Wygląd okładki i spis utworów poznacie klikając tutaj.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Me and this article, sitting in a tree, L-AER---N-I-N-G!
~djFghFTi2N

That's the most ignorant thing I have ever heard senoome say. Handicapped children are you handicapped? Do you think that out of the 100 Billionďťż Trillion stars and planets we are it, go thump your bible a little and let me know how that works out for you.
~5E0zQ9mEp1G

LOVE our library! Don't love the fees we ctesisonntly wrack up :D and a lego club, well, that just takes the cake! maybe we should start one in our co-op.....:0)Highest amount at one time was $20 - but I've probably paid a couple hundred dollars in fees in the past few years! DVDs are killer, a buck a day overdue!
~UwBlYqIbLlALzZg

KIEDY BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ W POLSCE SOUNDTRACK Z 3 SEZONU ZAGUBIENI.
~Adam

Emilie wróciła do męża więcej na ten temat można przeczytać tu: film.onet.pl/seriale/0,1751664,plotka.html
~

Jaka jednorazówka? Ja widziałem ten odcinek już dwa razy i za każdym razem Nick tam był, więc nie wiem o co wam w ogóle chodzi ;P
Kwiat_W

Jednorazówką był występ Nicka, nie sam serial -_-'
Graalion

A dlaczego nic nie wspominacie o tym, że wyemitowano już 2 nowe odcinki GA?
~izzie

''Terminator: Kroniki Sary Connor'' 1sezon ma 4odcinki i nie jest jednorazówką , a 2sezon sary Connor ma też 4odcinki jak widać serial ma 2sezony kture emituje stacja axn
~

Jeśli już jesteśmy przy jednorazówkach, to we wczorajszym odcinku "Ostrego dyżuru" (tj. powtórkach emitowanych w TVN Siedem) pojawił się Harold Perrineau.
baklo

:) http://roswell.pl/news.php?id=1694

Przy czym już wiadomo, że to jednorazówka.
Olka

Nie wiem czy ktoś już pisał - na AXN w nowym serialu "Terminator: Kroniki Sary Connor" w 1-szym odc. wystąpił Nick Wechsler. Podejrzewam, że to jednorazówka, ale kto wie ;)
Graalion

LOST:ZAGUBIENI 5sezon już wkrótce a płyta może być!
~

Muzyka z płyty lost zaskakujące
~

Jestem zaskoczona bo ściągnęłam muzyke z LOST z sieci (internetu) i jest cooL!!!
~

GRA z lost zagubieni super! ale płyta z muzyką to nie wiem bez komentarza!
~

Boże! wczoraj grałam sobie w gre komputerową lost :zagubieni a dziś o płycie się dowiedziałam z muzyką nieżle!
~

Faijnie najpierw powstał serial z 4sezonami potem film kinowy zwiastun, teraz gra komputerowa a jeszcze teraz płyta z muzyką jeszcze brakuje do tego żeby w gazetach dawali więcej opisów i plakaty z naszymi ulebieńcami......................
~